Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Екологічна ситуація в Запоріжжі

Екологічна ситуація в Запоріжжі

06.06.2007 14:53

Представники ЗНУ стали учасниками міжнародного семінару «Екологічна ситуація в Запоріжжі: міжсекторальне партнерство при управлінні ризиком», яка вчора пройшла у нашому місті.

Зокрема, у заході взяли участь помічник ректора з виховної роботи, кандидат біологічних наук, доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології Наталія Воронова та кандидат біологічних наук, доцент цієї ж кафедри Валерій Горбань, начальник відділу гуманітарної освіти і виховання Олексій Фурса.

Організаторами семінару виступили представництво Світового банку в Україні, Запорізька міська рада, міське управління з питань екології, «Інститут гігієни та медичної екології ім.О.Марзєєва», Центр медико-екологічних проблем та оцінок ризику, Запорізька міська та обласна санітарно-епідеміологічні станції, Державна екологічна інспекція Запорізької області, міське та обласне управління охорони здоров’я, Запорізький обласний центр із гідрометеорології.

Основними напрямками роботи заходу стали огляд результатів проекту з оцінки ризику та перспективи партнерства при управлінні ризиком. Відкрив семінар міський голова Запоріжжя Євген Карташов, а також перший заступник Міністра з охорони навколишнього природного середовища України Святослав Куруленко, перший заступник Міністра охорони здоров’я України, головний державний санлікар України Сергій Бережнов, директор «Інституту гігієни та медичної екології ім..О.Марзєєва» Андрій Сердюк та координатор проектів сектору охорони довкілля Світового банку.

Також до участі у семінарі запросили фахівців міжнародних агенцій з охорони довкілля, кількох Міністерств: охорони навколишнього природного середовища й охорони здоров’я, наукових установ, промислових підприємств тощо.

Марія КАНЦЕЛЯРИСТ