Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День захисту дітей від лабораторії лікувальної педагогіки

День захисту дітей від лабораторії лікувальної педагогіки

05.06.2007 16:34

5 червня до Дня захисту дітей лабораторія лікувальної педагогіки при факультеті соціальної педагогіки та психології провела чергову акцію.

Вона була розрахована на малечу – дітей з особливими потребами різного віку й різного стану здоров’я. Мета акції – сприяти інтеграції вихованців лабораторії до соціуму. Адже кожна дитина тут проходить індивідуальний курс адаптації. Окрім звичайної розважальної програми, волонтерами третього курсу факультету СПП та завідувачем лікувальної лабораторії, кандидатом педагогічних наук Наталією Шевченко були розроблені спеціальні конкурси. Закінчилося святкування врученням призів.

- Мені приємно, що це свято перетворюється для нас на добру традицію. Адже лабораторія вже четвертий рік святкує День захисту дітей разом з нашими маленькими вихованцями, - зазначила Наталія Шевченко.

Олесь БАРЛІГ