Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Телестудія ЗНУ «Юнівер-ТБ» визнана кращою на молодіжному фестивалі

Телестудія ЗНУ «Юнівер-ТБ» визнана кращою на молодіжному фестивалі

12.09.2007 11:12

Співробітники і студенти Запорізького національного університету – керівники конкурсних програм від «Юнівер-ТБ» Юлія Білан і Тетяна Білоножко та учасники проекту: четвертокурсниця факультету журналістики Олена Пронічева і третьокурсник Кирило Карпенко - повернулися переможцями з VI Відкритого фестивалю дитячих та молодіжних ЗМІ «Натискай на RECord!». Вони вибороли перше місце в номінації «ТБ».

Усього у фестивалі, який вже вшосте проходить у Донецькій області за підтримки міністерства України зі справ сім’ї, молоді та спорту, Національного союзу журналістів України та Асоціації молодіжної преси України, взяло участь більше півтисячі учасників із України, Росії та Білорусії. Вони змагалися за звання кращих у номінаціях «Фото», «Радіо», «Преса», «ТБ».
Роботу восьми команд із Шахтьорска, Дмитрова, Полтави, Харкова, Чебоксар та Запоріжжя у номінації «ТБ» оцінювало журі, до складу якого входили професіонали з різноманітних сфер засобів масової інформації. Головним критерієм, що вплинув на їхнє рішення, стала самостійність учасників у створенні робіт. Одна з команд, якій у роботі над програмою допомогли професіонали з «ОРТ», навіть опинилася поза конкурсом. Представники ж нашої навчальної лабораторії для журналістики – телекомпанії «Юнівер-ТБ» - вирішили надати студентам максимальну свободу у створенні молодіжної інформаційно-розважальної телепередачі «О’Город» та циклу просвітницьких програм «Наша країна Україна», у яких йдеться про подорожі до заповідника Асканія-Нова, Путивля, Чернігова та інших чарівних куточків нашої країни, відомих далеко поза її межами.
На учасників фестивалю чекало ще одне випробування: усі вони брали участь у бліц-конкурсі «Молодь без кордонів», завдяки якому журі хотіло переконатися, чи вміють майбутні журналісти працювати в команді в екстремальних умовах. На жаль, у організаторів фестивалю виникли технічні проблеми: вийшов з ладу єдиний пост відеомонтажу. Сподіваємося, що відзнятий матеріал команди ЗНУ, що зараз чекає монтажу вже на нашій телестудії, незабаром зможуть побачити усі її прихильники.
Своїми враженнями від участі в конкурсі поділилася Юлія Білан: « Програма фестивалю виявилася дуже насиченою. Було багато різноманітних цікавих заходів у режимі «нон-стоп». Особливо цікавими та корисними для всіх став майстер-класи відомих журналістів. Не менше враження справив і перегляд робіт у різних номінаціях. Думаю, своєю конкурсною програмою ми гідно представили наш університет, що й підтвердила схвальна оцінка журі та інших учасників фестивалю, а також - Грамота «Кращій телестудії», вручена нам представниками Миколаївського коледжу преси та телебачення. Сподіваюся, наступного року ми будемо їхати на фестиваль у більш повному складі: усі студенти, що брали участь у створенні передач, заслуговують на заохочення. А участь у подібних заходах – гарний стимул до творчої праці».
Ми ж від імені усього університету вітаємо наших телевізійників та бажаємо їм подальших перемог!

Таміла ТАРАСЕНКО