Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ грають у пейнтбол

Студенти ЗНУ грають у пейнтбол

20.09.2007 16:01

У парку «Дубовий гай» відбувся турнір з пейнтболу (Laser Tag), організований заступником декана фізичного факультету з виховної роботи Павла Долгорукого та доцента кафедри теорії та історії держави і права, кандидата юридичних наук Олександра Ганзенка. У заході взяли участь близько 20 студентів фізичного та юридичного факультетів.

Правила гри були досить простими: кожен гравець отримує автомат, який може посилати інфрачервоний промінь на відстань до 200 метрів. На початку чергового туру гравець отримує 100 патронів та 6 «життів», за кожні 30 секунд, коли в гравця не влучив супротивник, йому додається ще одне життя. Кожен тайм триває 15 хвилин, або до того часу, коли в одній із команд не залишиться жодного гравця.

Як виявилося, серед студентів чимало охочих пограти у «війну», їх не спинила навіть те, що чоловіче спорядження, за свідченнями учасників, було майже п’ятикілограмовим, а жіноче – приблизно два кілограми.

Своїми враженнями із нами поділилися учасники гри.

Четвертокурсник фізичного факультету Дмитро Дудка: «Чудова гра, мені дуже сподобалося. Хоча коли зателефонувала моя дівчина і дізналася, що ми граємо у «війну» - була здивована і назвала це дитячою забавкою. Але, якщо влаштують ще одну гру – обов’язково візьму у ній участь. Це була гарна думка – провести змагання з пейнтболу серед студентів».

Його однокурсниця Наталія Фефелова: «Звичайно, дехто скаже, що це – не жіноча гра, але мені змалечку подобалися хлоп’ячі ігри. Тепер, вже дорослою, в університеті, так приємно «похуліганити»! До того ж, жіноча стать воювала не гірше за чоловічу. Одразу по закінченню ми всі почали цікавитися у організаторів, коли відбудеться наступна гра, і нас запевнили, що незабаром ми обов’язково зустрінемося. З нетерпінням чекаємо на це».

Тож, дебютний турнір прийшов на славу. І хоча переможених і переможців у дружньому змаганні не було, наші студенти проявили неабиякий інтерес до цієї нової і дуже популярної у наш час гри.

Дмитро ГАВЛОВСЬКИЙ, Таміла ТАРАСЕНКО