Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Зовнішнє незалежне оцінювання з математики на базі ЗНУ провели на високому організаційному рівні

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики на базі ЗНУ провели на високому організаційному рівні

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики на базі ЗНУ провели на високому організаційному рівні
12.05.2016 14:51 зовнішнє незалежне оцінювання Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування

11 травня на базі Запорізького національного університету відбувся черговий етап зовнішнього незалежного оцінювання. 327 абітурієнтів із м. Запоріжжя та області завітали до нашого вишу, аби взяти участь у написанні атестаційної роботи з математики. Нагадаємо, що цей етап ЗНО був дуже важливим для його учасників: якість виконання завдань, що увійшли до тестування, не лише впливала на рейтинговий бал сертифікатів його учасників. Крім того, завдяки складанню цього етапу зовнішнього незалежного оцінювання, перевірялися знання випускників закладів середньої ланки освіти з алгебри та геометрії. Тож отримані ними оцінки мають увійти до шкільних атестатів майбутніх студентів.

Цього разу в роботі пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що традиційно діяв на базі навчального корпусу №2 ЗНУ, задіяли 24 аудиторії. Серед колективу персоналу, який забезпечував перебіг ЗНО – старших інструкторів, інструкторів та чергових – було чимало представників викладацького колективу нашого вишу. Оскільки проведення на базі нашого університету подібних офіційних оцінювань знань абітурієнтів давно вже стало традицією, усі його учасники діяли чітко та злагоджено.
Зокрема, це відзначила й уповноважена особа Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Світлана Самсонова. За словами начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, відповідальної за пункт проведення ЗНО Юлії Паскевської, Світлана Олексіївна схвалила високий організаційний рівень проведення цього етапу зовнішнього незалежного оцінювання. Так, при його проходженні старші інструктори й інструктори чітко дотримувались усіх організаційних вимог, висунутих Українським центром оцінювання якості освіти до перебігу ЗНО. Крім того, протягом написання атестаційної роботи не виявили жодного порушення з боку абітурієнтів. Усі вони відповідально та виважено поставилися до участі в цьому етапі оцінювання їхніх знань.
Також Юлія Паскевська зауважила, що для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з математики зареєструвалися 360 осіб, але фактично в ньому взяли участь 327 абітурієнтів. Усі вони вчасно з’явилися на пункт проведення тестування й дотримувалися всі вимог старших інструкторів та інструкторів. На виконання 33 завдань із математики різного рівня складності учасникам ЗНО відводилося 3 години. Багато хто з них скористалися цією можливістю, аби не лише старанно виконати всі завдання, але й уважно їх перевірити, не поспішаючи здати роботу завчасно.
Нагадаємо, що наступний етап ЗНО на базі нашого університету відбудеться вже завтра, 13 травня. Цього разу абітурієнти проходитимуть тестування з історії України.

Таміла Тарасенко

Схожі новини