Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда факультету іноземної філології перемогла у студентській спартакіаді з баскетболу серед хлопців

Команда факультету іноземної філології перемогла у студентській спартакіаді з баскетболу серед хлопців

Команда факультету іноземної філології перемогла у студентській спартакіаді з баскетболу серед хлопців
13.05.2016 09:17 Все Факультети Економічний Іноземної філології Історії та міжнародних відносин Менеджменту Соціології та управління Фізичного виховання Баскетбол фінал ФІФ

12 травня в Запорізькому національному університеті відбулися фінальні ігри на звання найкращої баскетбольної команди нашого вишу у 2016 році. У фінальному двобої зійшлися команди історичного факультету та факультету іноземної філології, де перемогу з рахунком 31:44 здобула остання.

За першість у студентській спартакіаді боролися чотири команди факультетів: іноземної філології, історичного, фізичного й економічного, які й посіли, відповідно, 1-4 місця. До речі, п’яте місце у змаганнях здобула баскетбольна команда хлопців з біологічного факультету, шосте – факультету соціології та управління, а сьоме – менеджменту.
Суддею спартакіади виступив головний тренер баскетбольної команди ЗНУ, в.о. завідувача кафедри фізичного виховання Віктор Горбуля, а його помічником – студент третього курсу факультету фізичного виховання, гравець баскетбольної команди ЗНУ Владислав Федорченко. Також завітали на захід заступник директора Спортивно-оздоровчого комплексу Олександр Петренко та головний суддя спартакіади ЗНУ Сергій Жестков.
Суддя також привітав та нагородив фіналістів та тренерів команд-переможниць. Кожен гравець цих команд отримав грамоту та медаль.
Тренери також були нагороджені медалями та іменними грамотами – старший викладач кафедри фізичного виховання, головний суддя спартакіади ЗНУ Сергій Жестков (тренер команди ФІФ), старший викладач кафедри фізичного виховання Ольга Рибалка (тренер команди історичного факультету), кандидат наук з фізичного виховання Антоніна Турєєва (тренер команди фізичного факультету).
Вітаємо переможців та їх тренерів і бажаємо їм подальших спортивних перемог!

Ксенія Сухаренко

Схожі новини