Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка факультету журналістики Катерина Грищенко перемогла в міжнародному конкурсі реклами

13.05.2016 11:05 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики конкурс перемога

Наприкінці квітня відбувся VI Московський Міжнародний фестиваль соціальної реклами Lime. Однією з його переможниць стала студентка спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» факультету журналістики ЗНУ Катерина Грищенко, яка посіла третє місце в номінації «Друкована реклама. Професіонали».

Катерина обрала для своєї конкурсної роботи тему захисту тварин. Вона розробила постер із зображенням собаки, до тіла якої прикріплена етикетка з надписом: «100% друг. Не выбрасывать на улицу. Не наносить телесных повреждений. Кормить, играть, выводить на улицу. Любить всем сердцем». Слоганом став вислів: «Домашнее животное – это не вещь. Пожалуйста, помните об этом перед тем, как заводить питомцев».
Студентка говорить, що роботу вона готувала для іншого конкурсу, провідною темою якого є саме захист тварин. Побачивши оголошення про міжнародний фестиваль у Москві, вирішила взяти участь і в ньому. У результаті – посіла третє місце в номінації «Друкована реклама. Професіонали».
Міжнародний фестиваль соціальної реклами Lime відбувся вже вшосте. Учасники подавали свої роботи за такими напрямами: «Відеореклама», «Друкована та зовнішня реклама», «Радіореклама», «Event/BTL», «Інтернет-реклама, new media, Digital, Інтегрована кампанія», «Комерційна реклама», «Street-Art».
Тематика конкурсу була дуже широкою – від проблем сім’ї та дітей до теми профілактики ВІЛ/СНІД, наркоманії тощо. Організатори не озвучили статистику про цьогорічних учасників фестивалю, а от у 2015 році за звання кращих рекламістів змагалися майже 700 школярів, студентів та фахівців з реклами з семи країн світу.
Вітаємо Катерину Грищенко з перемогою та бажаємо подальших професійних успіхів!

Олександра Усенко