Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Головою Студради ЗНУ став студент факультету соціології та управління Антон Назаренко

Головою Студради ЗНУ став студент  факультету соціології та управління Антон Назаренко
13.05.2016 12:31 Все Факультети Вибори голови студентської ради

12 травня у Запорізькому національному університеті відбулися вибори голови Студентської ради. Ним став став студент факультету соціології та управління Антон Назаренко. У виборах взяли участь 789 студентів, 621 з яких підтримав кандидатуру Антона, 158 осіб проголосували проти, ще 10 бюлетенів виявилися недійсними. Студентська виборча комісія повідомила, що скарг під час виборів не надходило. СВК працюватиме ще три дні, під час яких будь-який студент може подати до неї свої зауваження.

Нагадаємо, що вибори в органи студентського самоврядування відбуваються за новими правилами, відповідно до яких за кандидатів голосують всі студенти протягом дня. Раніше голову Студентської ради ради обирали делегати від факультетів.
Цього року на пост голови Студради ЗНУ зареєструвався лише один кандидат – студент другого курсу факультету соціології та управління Антон Назаренко. Перед виборами всі охочі мали змогу ознайомитись із програмою кандидата, складом його команди і пропонованими ними проектами. До складу нової команди Студради увійшли: Ольга Попова (перший заступник голови Студради), Юлія Юргіна (заступник голови Студентської ради ЗНУ), Марія Пересипко (секретар Студентської ради ЗНУ), Олександра Баркова (сектор соціально¬масових комунікацій), Владислав Бандровський (правовий сектор), Владислав Сердюков (культурно¬масовий сектор), Юлія Порада (соціальний сектор), Владислав Сахабутдінов (спортивний сектор), Квітка Надія (міжнародний сектор), Іван Гнатуша (сектор зовнішніх зв’язків), Анастасія Долгополова (навчальний сектор), Олександр Скрипка (побутовий сектор), Анна Югріна (відповідальна особа за Регіональний розвиток Запорізького національного університету), Оксана Вітковська (координатор іміджевих, розважальних та культурних проектів).
Основним вектором роботи новообраного голови Студради є створення проектно¬орієнтованої команди для розкриття потенціалу студентства, захисту його прав та інтересів, налагодження співпраці між факультетами, адміністрацією та студентами.
Вітаємо Антона Назаренка і бажаємо йому успіхів і плідної роботи на новій посаді!

Олена Переверзєва