Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Робота над академічною доброчесністю триває

Робота над академічною доброчесністю триває

Робота над академічною доброчесністю триває
16.05.2016 09:59 Міжнародна діяльність проект академічної доброчесності

10-11 травня у м. Києві відбувся дводенний тренінг для Координаторів Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP, організований Американськими радами з міжнародної освіти. Основна тема – ефективна комунікація, яка розкривалась спікерами тренінгу, засновниками провідної української експертної компанії pro.mova, Евгенієм Глібовицьким та Олександрою Баклановою.

Головними завданнями, які ставили перед собою організатори Проекту, навчити координаторів правильно організовувати та проводити інформаційні кампанії в університеті, правильно обирати речників та канали донесення інформації для різних аудиторій, виносити на порядок денний тему академічної доброчесності в інформаційний простір нашої країни, а також відкрили декілька секретів успіху, підтверджуючи їх прикладами з власної діяльності.
Отриманні знання та досвід стануть основою для програм з Проекту сприяння академічній доброчесності у Запорізькому національному університеті, які планують реалізувати у найближчому майбутньому Координатори Проекту.

Центр незалежних соціологічних досліджень

Схожі новини