Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Економіст року-2016»: кращі студенти отримали нагороди

«Економіст року-2016»: кращі студенти отримали нагороди

 «Економіст року-2016»: кращі студенти отримали нагороди
16.05.2016 10:21 Все Факультети Економічний Економічний факультет свято нагородження

На економічному факультеті вже другий рік поспіль проводять церемонію нагородження студентів «Економіст року», які зарекомендували себе як кращі в різноманітних номінаціях навчального, наукового, спортивного та громадського життя факультету. На початку святкового заходу «Економіст рокуу-2016» із привітальним словом виступила декан економічного факультету, професор Алла Череп. Вона зазначила, що економіст – це дуже важлива професія в нашому сучасному світі. А економічний факультет ЗНУ, справді, може пишатися своїми викладачами, студентами та випускниками, які є конкурентоспроможними на ринку праці і своєю діяльністю сприяють розвитку вітчизняної економіки.

Святковий концерт розпочався із жартівливо-фантастичного припущення, що хтось вкрав ведучих заходу та відправив їх у різні часові простори, 30-х, 50-60-х і 80-х років ХХ століття. Тож першими на сцену вийшли прекрасні дівчата в образі гангстерів 30-х років – Олександра Дудка та Єлизавета Сатаева, які запросили номінантів на сцену. А допомогла їм у визначенні переможців заступник декана, доцент кафедри обліку та аудиту Вікторія Сьомченко. У номінації «Талант року» переможницею стала першокурсниця Катерина Гаврилова, у номінації «Спортсмен року» – Ростислав Фоменко, в номінації «Староста року» – Майя Онищенко, а в номінації «Золотий голос року» – Ангеліна Сур. Далі на сцену в образі стиляг 50-60-х рр. вийшли гарні та мужні Олексій Гуденко та Артем Герасимов, які розважали публіку своїми жартами та харизмою. А коли прийшов час до визначення переможців, то на допомогу хлопцям прийшла заступник декана, кандидат економічних наук Юлія Шевченко. Тож у номінації «Активіст року» переміг Арсен Пучков,у номінації «Науковець року» перемогла Дар’я Пензєва, а в дебютній номінації « Медіа-представник року» перемога дісталась Еліні Лихо.
Настав час 80-х рр. – і на сцені з’явилися в образі брутального рокеру Євген Васильченко та тендітна дівчина – Карина Баклицька. Для оголошення переможців ведучі запросили декана факультету Аллу Череп. У номінації «Ведучий року» переміг Євген Васильченко, а «Ведучою року» стала Ірина Триліс. У номінації «Журналіст року» перемогла Валерія Сіденко, в номінації «Лідер року» перемогу виборола Герміне Багдасарян. У номінації «Найкращий постановник танцю» стала Олена Рубан.
Інтрига заходу залишилась до самого завершення церемонії нагородження, адже ще не було визначено Міс та Містера економічного факультету цього року. За підсумками голосування, переможцями стали: чарівна першокурсниця Анастасія Шаховцова та студент 4 курсу Олексій Гуденко.
Конкурсний відбір, як зазначили організатори заходу, відбувався у два етапи, під час яких визначили найкращих та найактивніших представників факультету, а підсумком такої роботи став відбір кандидатів на звання лауреата у кожній з представлених на конкурсі номінацій.
Гарний святковий настрій в цей день створювали виступи Ангеліни Сур та Софії Латарії, також на сцені заспівали Інна Коваленко, Анна Гунчак та Єлизавета Сатаева.

Економічний факультет

Схожі новини