Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ показали високі результати у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік та аудит»

Студенти ЗНУ показали високі результати у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік та аудит»

Студенти ЗНУ показали високі результати у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік та аудит»
16.05.2016 14:56 Все Факультети Економічний Економічний факультет студентська наука перемога

11-13 травня відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік та аудит» у Тернопільському національному економічному університеті. Всього взяли участь у цьому інтелектуальному змаганні 133 студенти із 88 вищих навчальних закладів України. ЗНУ представляли студентки 4 курсу Наталія Горькава та Маргарита Піун. Завідувач кафедри обліку і аудиту д.е.н., професор Надія Шмиголь була запрошена до складу журі олімпіади.

Учасники ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» взяли участь у двох етапах випробування. Під час першого – студенти мали відповісти на 60 тестових запитань, а під час другого – вирішити задачі з дисциплін: «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності» та «Аудит».
Наталія Горькава посіла 5 місце серед учасників та була нагороджена грамотою. Хоча Маргарита Піун не ввійшла в десятку кращих учасників, проте показала досить високі знання з даних предметів, за що отримала відповідний сертифікат. Надія Миколаївна Шмиголь отримала подяку від керівництва Тернопільського національного економічного університету за плідну роботу у складі журі.
Слід додати, що запорізька делегація була присутня на святкуванні 45-річчя факультету обліку та аудиту Тернопільського національного економічного університету та дякує організаторам за професійне проведення олімпіади та гостинний прийом.
Вітаємо Наталію, Маргариту та Надію Миколаївну з досягненнями та бажаємо подальших успіхів!

Економічний факультет

Схожі новини