Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі ЗНУ запорізькі випускники склали ЗНО з історії України

На базі ЗНУ запорізькі випускники склали ЗНО з історії України

На базі ЗНУ  запорізькі випускники склали ЗНО з історії України
16.05.2016 15:00 Університет зовнішнє незалежне оцінювання відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти

13 травня на базі Запорізького національного університету провели сесію зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Водночас, це тестування стало підсумковою атестаційною роботою для випускників шкіл, результати якої увійдуть до їхніх атестатів. Усього у ньому взяли участь 346 учасників – представників закладів середньої освіти та випускників попередніх років м. Запоріжжя та Запорізької області.

Як і в попередні рази, в ЗНУ забезпечили комфортні умови участі в ЗНО для 360 осіб, однак 13 абітурієнтів не з’явилися до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Усього в роботі пункту задіяли 24 аудиторії навчального корпусу № 2. Традиційно, серед персоналу, що забезпечував проведення ЗНО, було чимало представників науково-педагогічного колективу нашого вишу.
Під час попереднього інструктажу уповноважена особа Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Тетяна Бойко привітала інструкторів, старших інструкторів та чергових на пункті, подякувала їм за участь у важливій справі, яка має безпосередній вплив на розвиток вітчизняної освітньої галузі та на майбутнє абітурієнтів. Також вона висловила сподівання, що весь колектив, який забезпечує успішних перебіг ЗНО та його відповідність усім вимогам, які висуває Український центр оцінювання якості освіти, із відповідальністю й особливою увагою поставляться до виконання своїх обов’язків.
Варто відзначити, що абітурієнти – учасники ЗНО з історії України – сумлінно підійшли до участі в процедурі оцінювання їхніх знань. Вони вчасно з’явилися до пункту зовнішнього оцінювання й дотримувалися всіх вимог, які висували до них під час процедури проведення тестування. Протягом 150 хвилин випускники мали виконати різноманітні завдання, поділені на два блоки: перший містив запитання, пов’язані з проміжком від історії Київської русі до 19 століття, до другого входили завдання з історії України ХХ-ХХІ століття. Багато учасників ЗНО на проходження тестів та перевірку відповідей витратили весь відведений для цього час.
Як зазначила начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, відповідальна за пункт проведення ЗНО Юлія Паскевська, розповідаючи про перебіг сесії ЗНО, все пройшло на високому організаційному рівні. Під час зовнішнього незалежного оцінювання з історії України не було зафіксовано жодного випадку порушення процедури його проведення. Колектив, який забезпечував перебіг атестаційної роботи, спрацював дружно та злагоджено. Абітурієнти зарекомендували себе як відповідальні, старанні особи, зацікавлені в отримані гарних результатів атестаційної перевірки та в майбутньому вступі до престижних вишів.
Нагадаємо, що протягом цього місяця – 5, 11 і 13 травня – на базі ЗНУ провели сесії зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, з математики та з історії України – із предметів, із яких результати перевірки знань випускників шкіл увійдуть водночас і до їхніх атестатів. Упродовж червня на базі Запорізького національного університету триватимуть ЗНО із предметів, включених до переліку Українського центру оцінювання якості освіти.

Таміла Тарасенко

Схожі новини