Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ запровадили нову форму роботи: діалог «Слухачі підготовчих курсів-факультети»

У ЗНУ запровадили нову форму роботи: діалог «Слухачі підготовчих курсів-факультети»

У ЗНУ запровадили нову форму роботи: діалог «Слухачі підготовчих курсів-факультети»
18.05.2016 09:59 Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування всі факультети профорієнтаційна робота

У рамках профорієнтаційної роботи в період з 17 травня по 20 травня відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування запровадив на підготовчих курсах нову форму спілкування - діалог «Слухачі підготовчих курсів-факультети».

17 травня року слухачі підготовчих курсів відвідали історичний, економічний, філологічний, юридичний факультети та факультет менеджменту. Під час цих заходів вони зустрілися із представниками студентських рад та заступниками деканів з профорієнтаційної роботи.
Відтак, слухачам розповіли про особливості діяльності кожного факультету, студентське життя, правила прийому та інші важливі моменти, які необхідні для вступу на кожний факультет. Крім того, йшлося на зустрічах і про можливості випускників обіймати ту чи ту посаду.
Також на цьому тижні подібні зустрічі відбудуться на факультетах іноземної філології, математичному, фізичному, соціальної педагогіки та психології, журналістики, біологічному та соціології та управління. До речі, ознайомитися з графіком заходів можна на сторінці групи «ВКонтакті»: https://vk.com/club98637065
Нагадуємо, що в період з 22 травня по 29 травня слухачі підготовчих курсів складатимуть підсумкову атестацію, за результатами якої отримують свідоцтва про успішне закінчення підготовчих курсів.

Відділ доуніверситетської підготовки,
профорієнтації та працевлаштування

Схожі новини