Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У ЗНУ завершилася студентська спартакіада

У ЗНУ завершилася студентська спартакіада

18.05.2016 14:07 Все Факультети ЗНУ спартакіада спорт

17 травня завершилася щорічна студентська спартакіада-2016. Останнім видом спорту традиційного змагання стала легка атлетика. До складу цього виду спорту увійшли – естафета (4 по 100 м), біг на дистанції 60, 100 та 200 м. Незмінним головним суддею змагань виступив старший викладач кафедри фізичного виховання Сергій Жестков. Також завітали на захід заступник директора Спортивно-оздоровчого комплексу Олександр Петренко та головний тренер баскетбольної команди ЗНУ, в.о. завідувача кафедри фізичного виховання Віктор Горбуля.

За результатами змагань переможцями стали команди таких факультетів.
Серед дівчат:
1 місце – факультет іноземної філології;
2 місце – біологічний факультету;
3 місце – філологічний факультет.
Серед хлопців:
1 місце – економічний факультет;
2 місце – факультет журналістики;
3 місце – факультет іноземної філології.
Привітав переможців та нагородив медалями і грамотами директор Спортивно-оздоровчого комплексу Михайло Протас. Нагадаємо, що 26 травня о 15.00 у великій ігровій залі Спортивно-оздоровчого комплексу відбудеться Вечір спортивної слави, де усі переможці спортивних змагань 2015-16 н.р., їх куратори, видатні спортсмени та тренери отримають нагороди за свої досягнення.

Ксенія Сухаренко