Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Україно-швейцарському центрі «Англійська для малюків» провели відкриті заняття

19.05.2016 09:08 Центр інтенсивного вивчення іноземних мов англійська для малюків

В Україно-швейцарському центрі «Англійська для малюків» Запорізького національного університету відбулися відкриті заняття для батьків дітей, які вивчають англійську мову. 11 та 13 травня свої перші сертифікати отримали випускники п’ятої та шостої груп. 11 дітей віком від 3 до 7 років вивчали протягом 9 місяців початкові елементи англійської мови.

На заходах були присутні батьки дітей, викладачі та проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук.
Заняття проходило в пригодницькій формі пошуку схованих піратських скарбів. Цими скарбами були елементи англійської мови, які діти вивчали протягом року, такі як алфавіт, цифри, лексика із запропонованих тем. На занятті діти писали англійський алфавіт та розповідали його вголос, називали цифри англійською та розташовували їх у правильному порядку, грали в ігри на вгадування тварин, розповідали про їх улюблений фрукт чи овоч, відповідали на запитання вчителя, співали пісні тощо.
Наприкінці заняття викладач Маргарита Гаврилюк висловила подяку батькам за допомогу в навчанні дітей та вчасне і сумлінне виконання усіх завдань та вправ. Наприкінці заняття дітей очікували заохочувальні подарунки та завдання на літо, щоб малюки не забували вивчений матеріал.
Чекаємо наших маленьких слухачів восени!

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов