Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач історичного факультету Андрій Омельченко пройшов стажування у Словенії

Викладач історичного факультету Андрій Омельченко пройшов стажування у Словенії

Викладач історичного факультету Андрій Омельченко пройшов стажування у Словенії
19.05.2016 10:38 Все Факультети Історичний Еразмус + стажування історичний факультет

Гарною традицією для викладачів Запорізького національного університету стало підвищення власної кваліфікації, відшліфування й отримання нових знань і навичок. Одним з таких методів є стажування за кордоном. Ось і доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин нашого вишу Андрій Омельченко взяв участь в міжнародній програмі обміну для викладачів «Erasmus + International Credit Mobility for teach» та відвідав Люблянський університет (м. Любляна, Республіка Словенія).

Варто зазначити, що Люблянський університет – один із найвідоміших університетів Словенії. У ньому навчаються більше 64 тисяч студентів. До складу ВНЗ входять 22 факультети, 3 академії мистецтв і коледж. Університет є одним із найбільших у Європі. Працюють у виші 3500 професорів і наукових асистенти, а також 900 технічних і адміністративних співробітників. Університет входить до асоціації університетів Європи «Утрехтська мережа» (асоціація університетів Європи, що сприяє інтернаціоналізації вищої освіти завдяки літнім школам, обміну студентами та викладачами, взаємному присвоєнні ступенів).
Під час стажування (15 квітня – 15 травня) Андрій Омельченко читав лекції англійською мовою для студентів Люблянського університету. Також він підготував лекцію і для іноземних студентів, що навчаються у цьому виші. Андрій Вікторович зазначив, що в університеті навчається великий масив студентів з усього світу та з усіх континентів планети, а викладачі приділяють величезну увагу питанню залучення іноземних студентів на навчання саме до їхнього ВНЗ.
«Мої враження від стажування дуже позитивні. Я отримав можливість ознайомитися з процесом навчання та викладання в одному з найбільших університетів Європи, ознайомитися детальніше з європейським освітнім процесом – на власному досвіді відчути усі особливості та різницю порівняно з українською освітою. Також я познайомився зі своїми закордонними колегами, з якими ми обмінялися досвідом, поділилися поглядами та ідеями», – розповів викладач.
Також Андрій Вікторович зазначив, що під час стажування було обговорено майбутні перспективи співпраці Люблянського та Запорізького національного університетів.

Ксенія Сухаренко

Схожі новини