Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі факультету СПП взяли участь у тренінгу з інклюзивної освіти

Викладачі факультету СПП взяли участь у тренінгу з інклюзивної освіти

19.05.2016 14:09 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології

Декан факультету соціальної педагогіки та психології Ольга Пономаренко та завідувач кафедри соціальної педагогіки Наталія Заверико 17 травня року взяли участь у спеціалізованому тренінгу для працівників освітньої сфери «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати». Тренінг проходив на базі Хортицької національної академії за підтримки благодійного фонду Петра Порошенка, який представляла його дружина Марина Порошенко.

Науковці та практики розглядали основні принципи інклюзії, вивчали нормативно-правову базу у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами, а також познайомилися з прикладами успішного втілення інклюзивної освіти.
За результатами заходу усі учасники отримали сертифікати, які їм вручила Марина Порошенко.

Факультет соціальної педагогіки та психології