Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відбулася зустріч з гостями з Управління юстиції

На юридичному факультеті відбулася зустріч з гостями з Управління юстиції

19.05.2016 15:28 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет зустріч свято

9 травня з нагоди Всесвітнього дня вишиванки в рамках офіційного візиту до Запорізького національного університету на юридичному факультеті відбулась зустріч представника Головного територіального управління юстиції Марини Кришталь, та співробітників регіонального Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лілії Парфенюк, Олени Кочури, Наталі Коваленко й Олександри Богачової з деканом юридичного факультету, професором Тетяною Коломоєць, його викладачами та студентством.

У рамках проведення Дня вишиванки представники Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області та регіонального центру з надання вторинної правової допомоги провели спільну профорієнтаційну та патріотичну акції.
Під час цього заходу вони зробили цікаву пропозицію студентам 4 та 5 курсів юридичного факультету.
Умови цієї пропозиції були наступними: у студентів старших курсів юридичного факультету, які мають юридичну освіту не нижче першого бакалаврського рівня вищої освіти, є унікальна можливість стати начальником Бюро правової допомоги або його заступником. Така пропозиція зацікавила дуже велику кількість студентів. Під час зустрічі з представниками Головного територіального управління юстиції і регіонального центру правової допомоги, вони поставили гостям багато актуальних для них запитань.
Зокрема, студентів цікавили всі вимоги до претендентів на посади начальників та заступників начальників бюро правової допомоги. Студенти мали змогу отримати інформаційні листівки, де міститься вся інформація про конкурс з відбору кандидатів на посади.
Представники Бюро правової допомоги розпочнуть свою діяльність уже з 1 вересня 2016 року в усіх регіонах України.
Декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць зазначила, що юридичний факультет Запорізького національного університету вже давно співпрацює з регіональним центром з надання вторинної правової допомоги та з Головним територіальним управлінням юстиції в Запорізькій області.
На базі цих установ студенти не тільки можуть пройти практику та набути важливі для їхньої майбутньої професії знання, а й зарекомендувати себе як висококваліфікованого фахівця, тому така пропозиція дуже цікава саме студентам юридичного факультету ЗНУ.

Юридичний факультет