Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Нова каденція спеціалізованої вченої ради з фізико-математичних наук

Нова каденція спеціалізованої вченої ради з фізико-математичних наук

20.05.2016 09:41 Все Факультети Математичний відділ аспірантури і докторантури наука

Потужний потенціал вчених нашого вишу у галузі фізико-математичних наук знайшов своє чергове підтвердження. Наказом МОН України від 16.05.2016 р. № 515 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо діяльності спеціалізованих вчених рад від 12 травня 2016 року» у Запорізькому національному університеті перереєстровано спеціалізовану вчену раду К 17.051.06 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальностями 01.02.04 «Механіка деформівного твердого тіла» та 01.05.02 «Математичне моделювання та обчислювальні методи» строком на два роки.

Головою спецради призначено доктора фізико-математичних наук, професора Аркадія Приварникова, заступником голови – доктора технічних наук, професора Віктора Грищака, вченим секретарем – кандидата фізико-математичних наук, доцента Наталію Кондратьєву.
Загалом на сьогодні в Запорізькому національному університеті функціонують 3 докторські і 4 кандидатські спеціалізовані вчені ради.

Відділ аспірантури і докторантури