Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістрантка Оксана Камєнова посіла 2 місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з екології

Магістрантка Оксана Камєнова посіла 2 місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з екології

Магістрантка Оксана Камєнова посіла 2 місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з екології
20.05.2016 09:46 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет олімпіада перемога

Студентка першого року магістратури спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища» біологічного факультету Оксана Камєнова посіла 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» 2015/2016 навчального року серед студентів вищих навчальних закладів. Змагання проходило 26-28 квітня на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

В олімпіаді, яка проводилася у 2 тури, брали участь близько 100 студентів з 50 вишів України. Студенти виконували завдання нормативних навчальних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки бакалавра за напрямом 6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» різних рівнів складності.
Також наш біологічний факультет на олімпіаді представляла студентка 4 курсу напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» Марія Місірук. Старший викладач кафедри загальної та прикладної екології і зоології, Наталія Позмогова увійшла до складу журі олімпіади.

Біологічний факультет

Схожі новини