Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо викладачів біологічного факультету із захистами кандидатських дисертацій!

Вітаємо викладачів біологічного факультету  із захистами кандидатських дисертацій!
23.05.2016 09:16 відділ аспірантури і докторантури наука біологічний факультет

Колектив Запорізького національного університету вітає асистента кафедри імунології та біохімії Раїсу Олександрівну Литвиненко й асистента кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин Олену Анатоліївну Бойку з успішними захистами дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук.

Захист дисертації Раїси Олександрівни Литвиненко «Імуномодуляторні властивості біологічно активних речовин медичної п’явки в умовах гірудовпливу» зі спеціальності 03.00.09 – Імунологія відбувся 17 травня 2016 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.14 Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Дисертація виконана на кафедрі імунології та біохімії Запорізького національного університету. Науковий керівник – доктор медичних наук, професор Олександр Кирилович Фролов.
Захист дисертації Олени Анатоліївни Бойки «Успадковування та мінливість якісних і кількісних ознак рослин роду Lunaria L.» зі спеціальності 03.00.15 – Генетика відбувся 19 травня 2016 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.363.01 Селекційно-генетичного інституту – Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення (м. Одеса). Дисертація виконана на кафедрі садово-паркового господарства та генетики рослин Запорізького національного університету. Науковий керівник – доктор біологічних наук, професор Віктор Олексійович Лях.
Колектив ЗНУ вітає науковців і бажає їм подальших успіхів у професійній діяльності та нових досягнень!

Відділ аспірантури і докторантури