Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наукова конференція «Запорізькі правові читання» зібрала в ЗНУ провідних науковців та юристів-практиків

23.05.2016 10:31 Все Факультети Юридичний юридичний факультет навчання конференція

20 травня на юридичному факультеті провели традиційну щорічну Міжнародну науково-практичну конференцію «Запорізькі правові читання». Її співорганізаторами стали Інститут юридичних і політичних наук Академії наук Республіки Молдова, Вроцлавський університет (Республіка Польща), Академія МВС (Республіка Таджикистан), Національний університет державної податкової служби України (м. Ірпінь) і Харківський національний університет внутрішніх справ.

До участі в конференції запросили відомих докторів та кандидатів юридичних наук, аспірантів та молодих науковців юридичних факультетів ВНЗ та юридичних вишів. А також – учених-юристів та працівників-практиків з України та інших держав, які активно займаються науковими дослідженнями у галузі юриспруденції.
Цей захід є невід’ємною формою підсумків наукової роботи науковців на висвітлення актуальних питань правової освіти та правової науки в Україні в умовах сучасних трансформаційних процесів, створення науково-методичної бази у галузях публічного та приватного права. Крім того, завдяки їй стає можливим застосування інноваційних ідей в сучасному інформаційному середовищі для забезпечення якості підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр»; «спеціаліст»; «магістр» у галузі юриспруденції.
До оргкомітету конференції надійшло 150 доповідей. Від вищих навчальних закладів Запоріжжя – 76. Такі дані свідчать про високий рівень конференції, широкі міжвузівські зв'язки, розширення і взаємне збагачення прогресивними інтерактивними методами навчання у вищих навчальних закладів України. Конференція підкреслила необхідність залучення широкого кола вітчизняних партнерів до обговорення актуальних питань правознавства. За результатами заходу його учасники ухвалили резолюцію конференції.

Юридичний факультет