Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні соціальні педагоги провели тренінг для учнів педколеджу

Майбутні соціальні педагоги провели тренінг для учнів педколеджу

23.05.2016 11:20 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології

20 травня студенти 3 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» факультету соціальної педагогіки та психології провели тренінг для учнів другого курсу Запорізького педагогічного коледжу на тему «Відповідальне батьківство». Захід був спрямований на формування відповідального ставлення до батьківства в учнів коледжу.

Під час тренінгу вирішувались наступні завдання: ознайомлення з поняттями «батьківство» та «відповідальне батьківство»; інформування про складники готовності до батьківства; розвиток в учнівської молоді ціннісного ставлення до майбутньої власної сім'ї, її створення та розвитку на основі любові, поваги і згуртованості.
Під час тренінгу було проведено багато цікавих вправ: «Скринька очікувань», «Світ батьків», «Портрет майбутньої сім’ї», спрямованих на підготовку учнів до виконання батьківської ролі.
Учні із задоволенням брали участь у мозковому штурмі «Переходимо на одну мову», відверто ділилися своїми думками та активно дискутували.
Педагоги коледжу відзначили відкритість та гарну подачу матеріалу ведучими тренінгу, а також окреслили подальші шляхи такого співробітництва. Після закінчення тренінгу студенти, у межах проведення профорієнтаційної роботи, запросили учнів коледжу завітати до факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ, щоб познайомитись із перевагами навчання на факультеті.

Заступник декана з профорієнтаційної роботи
факультету СПП
Олена Лещенко