Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Троє студентів ЗНУ стали стипендіатами програми «Завтра.UA»

Троє студентів ЗНУ стали стипендіатами програми «Завтра.UA»

Троє студентів ЗНУ стали стипендіатами програми «Завтра.UA»
23.05.2016 13:37 Все Факультети Економічний Іноземної філології Філологічний Факультет іноземної філології економічний факультет філологічний факультет

За результатами цьогорічного відбору стипендіальної програми «Завтра.UA» 100 студентів з усієї України стали переможцями та приєдналися до спільноти стипендіатів. Серед них – троє студентів Запорізького національного університету: Тетяна Фанагей, Ярослав Вовк та Віра Расихіна. Усього у фіналі конкурсу змагалися майже 300 студентів з українських вишів.

Четверокурсниця факультету іноземної філології Тетяна Фанагей посіла сьоме призове місце (85,93 бали) з роботою «Інтерпретаційне поле концепту “la voix humaine” у сучасній французькій мові». Її керівник – доцент кафедри романської філології і перекладу Інна Тарасюк.
84,17 балів набрав Ярослав Вовк – першокурсник магістратури економічного факультету. Він отримав 16 місце за роботу «Методологічні підходи до оцінки персоналу українських підприємств», яку підготував під керівництвом декана економічного факультету, професора Алли Череп.
Магістрантка філологічного факультету Віра Расихіна посіла в рейтингу 39 місце, набравши 80,9 балів за роботу «Своєрідність індивідуального стилю І. Андрусяка в поезіях для дітей і про дітей». Керівник Віри – доцент кафедри української літератури Оксана Проценко.
До речі, Тетяна Фанагей та Ярослав Вовк стали стипендіатами програми «Завтра.UA» другий рік поспіль.
Переможці конкурсу протягом року отримуватимуть стипендію, а 17-19 червня вони відвідають традиційний щорічний Форум «Завтра.UA» у Києві.
Вітаємо студентів та їхніх наукових керівників!

Схожі новини