Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учасники бізнес-інкубатора ЗНУ обговорили особливості захисту інформації у бізнес-діяльності

Учасники бізнес-інкубатора ЗНУ обговорили особливості захисту інформації у бізнес-діяльності

Учасники бізнес-інкубатора ЗНУ обговорили особливості захисту інформації у бізнес-діяльності
24.05.2016 10:07 Все Факультети Економічний економічний факультет бізнес-інкубатор навчання

23 травня на економічному факультеті ЗНУ відбулося чергове засідання представників першого академічного бізнес-інкубатора в Запорізькій області «БІ-Запоріжжя». На засіданні були присутні: директор бізнес-інкубатору «БІ-Запоріжжя» Олександр Череп, декан економічного факультету, професор Алла Череп, генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва Володимир Степаненко, Голова наглядової Ради «БІ-Запоріжжя» Юрій Петраш, директор ТОВ АФ "Статус", кандидат юридичних наук, адвокат Олексій Лясковець та інкубанти-учасники проекту.

Засідання проходило у формі лекції, яку проводив директор ТОВ АФ "Статус" Олексій Лясковець. На інкубантів чекало обговорення захисту інформації. Олексій Володимирович розпочав лекцію з відомого вислову Натана Ротшильда, яку згодом повторив Вінстон Черчилль: «Хто володіє інформацією – той володіє світом».
На засіданні було обговорено необхідність та способи захисту інформації, сфери діяльності з достатнім рівнем захищеності інформації, і навпаки. Також учасники засідання обговорили список професій, представники яких не мають права розголошувати інформацію, отриману під час роботи з клієнтом. Вони довели доцільність створення юридичних служб на підприємстві та виокремили їх роль та функції щодо «захисту інформації». Після завершення лекції майбутні підприємці мали можливість поставити запитання лектору, на які Олексій Володимирович охоче відповідав.
Учасники засідання відзначили, що воно було надзвичайно конструктивним, змістовним і цікавим. Інкубанти запевнили, що планують у майбутньому обов’язково на практиці скористатися дотриманими під час лекції даними щодо захисту інформації.

Маргарита Кардашевська,
учасниця проекту «БІ-Запоріжжя»

Схожі новини