Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти філологічного факультету привітали першокласників зі «Святом прощання з Букварем»

Студенти філологічного факультету привітали першокласників зі «Святом прощання з Букварем»

Студенти філологічного факультету привітали першокласників зі «Святом прощання з Букварем»
24.05.2016 10:12 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет

Наближається до закінчення навчальний рік. Традиційне шкільне свято – «Прощання з Букварем» – відзначили першокласники Запорізької ЗОШ І -ІІІ ст. № 97. Це свято, на якому школярі прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком, дуже веселе і водночас трішки сумне, як і кожне прощання. Завітали до першокласників усі ті, хто були з ними протягом усього навчального року – батьки, бабусі, дідусі, братики і сестрички та студенти філологічного факультету Запорізького національного університету.

Радо привітав першокласників із приємною подією в їх житті директор ЗОШ № 97 Павло Цинкуш, який побажав учням подальших успіхів у навчанні, гарного відпочинку на канікулах, а головне – щоб їхніми досягненнями пишалися батьки та рідна школа!
Святкування яскраво відтворило частинку навчального процесу, котрим дітки оволоділи в першому класі. Винуватці свята продемонстрували все, чого вони навчилися протягом першого року навчання: представили гостям веселу Абетку, декламували вірші, співали пісні, танцювали.
Завітали на шкільне свято і Букварик, і нові шкільні підручники “Читанка”, “Рідна мова” та “Математика”, і казкові персонажі – Незнайка та Бабуся Ягуся, ролі яких вдало виконали студенти І курсу філологічного факультету Запорізького національного університету (куратор Ірина Бакаленко).
Подякувавши Букварикові за добру науку, діти не забули сказати спасибі і батькам, які були з ними протягом всього навчального року, ділили їх перші невдачі та щасливі сльози від перемоги, коли вчилися читати і писати літери. Дякували діти і своїм учителям: Ларисі Бугай, Юлії Шпак та Альоні Шмалько – за те, що з розумінням і любов’ю вчили всьому доброму і корисному, допомогли зробити перші кроки в захоплюючу Країну Знань, а головне – навчили любити рідну мову, свою Батьківщину – Україну.
Першокласники, батьки і гості отримали море позитивних емоцій. Свято було наповнене віршами, піснями, танцями, а діти приємно здивували гостей свята своїми знаннями і талантами. Зі сльозами на очах батьки аплодували та розчулено дивилися на своїх розумників і розумниць.
Ірина Бакаленко, куратор студентів філологічного факультету Запорізького національного університету, привітала дітей з успішним завершенням такого важливого етапу в їх житті: «Протягом навчального року першокласники успішно опанували свою першу книжку, навчилися швидко читати і грамотно писати. Попереду буде ще багато книжок, але Буквар - це книга особлива. Саме вона відкриває школярам шлях до писаного слова, дозволить ознайомитися з шедеврами української та світової літератури, навчить черпати інформацію та знання з тих джерел, які напрацювало людство за свою історію».
Студенти університету передали книжкові бібліотечки, що були подаровані Науковою бібліотекою Запорізького національного університету, класним керівникам початкових класів.

Філологічний факультет

Схожі новини