Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / З наступного навчального року зміниться процедура поселення до гуртожитків ЗНУ

З наступного навчального року зміниться процедура поселення до гуртожитків ЗНУ

З наступного навчального року зміниться процедура поселення до гуртожитків ЗНУ
24.05.2016 13:52 Відділ виховної роботи гуртожитки студенти

Згідно з рішенням вченої ради університету від 26 квітня 2016 року з нового 2016-2017 навчального року студенти, які вперше будуть поселятися в гуртожитки Запорізького національного університету, подаватимуть документи на проживання в гуртожитках в електронному вигляді. Електронна форма запрацює на офіційному сайті ЗНУ вже наприкінці серпня.

Програма прийому заяв на поселення до гуртожитків була розроблена працівниками лабораторії інформаційних систем та комп’ютерних технологій математичного факультету за ініціативи відділу виховної роботи ЗНУ.
Форма буде розміщена на офіційному сайті ЗНУ і відкрита для подачі документів на поселення у період з 13 до 19 серпня 2016 року. Це оптимізує обробку даних, зменшить навантаження на першокурсників під час вступу до університету, звільнить студентів та їхніх батьків від стояння в чергах та витрат на проїзд.
Для того, щоб захистити персональні дані студентів, співробітників та викладачів, виш придбав SSL сертифікат. SSL сертифікат – це електронне посвідчення для сайту та, одночасно, необхідний компонент захисту під час передачі даних. Він гарантує, що ніхто сторонній не матиме доступу до особистої інформації, яка завантажуватиметься користувачами через веб-сайт.
Зараз працюють комісії з поселення до гуртожитків старшокурсників. Традиційно, 24 травня факультети отримають у відділі виховної роботи списки студентів, які виявили бажання проживати в гуртожитку протягом 2016-2017 навчального року.
Факультетські комісії з поселення проаналізують доцільність проживання студентів, які мали зауваження щодо порушення правил проживання в гуртожитку упродовж навчального року, згідно з квотою місць, яка розподілена на кожен факультет.
До 27 травня на всіх факультетах пройдуть засідання факультетських комісій з поселення. Всі студенти, які виявили бажання мешкати в гуртожитках університету, будуть ознайомлені під підпис із рішенням комісії.

Відділ виховної роботи

Схожі новини