Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК нагородили найкращих студентів під час гала-концерту

В ЕПК нагородили найкращих студентів під час гала-концерту

В ЕПК нагородили найкращих студентів під час гала-концерту
24.05.2016 15:05 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК гала-концерт студрада відзнаки

Вчора, 23 травня, в Економіко-правничому коледжі ЗНУ пройшов яскравий гала-концерт за участю найкращих студентів. Підбиваючи підсумки року, їх нагородили Почесними грамотами й вручили пам’ятні подарунки. Чимало досягнень презентувала присутнім і студентська рада. Користуючись нагодою, директор ЕПК Олена Грибанова підготувала активістам органів студентського самоврядування приємний сюрприз, озвучивши бюджет студради на новий навчальний рік у сумі трохи більше 17 тисяч гривень.

«Кращі номери, кращі емоції, кращий глядач» - саме під таким гаслом вирішили в ЕПК завершити навчальний рік його студенти і викладачі. Ведучими свята виступили заступник голови студради Ілля Іщенко та голова інформаційного сектору Ольга Мішевська. Першою вони запросили до слова голову студради коледжу Дарину Куліченко, яка відзначила, що, незважаючи на ще невеликий термін роботи, за три місяці студентська рада в новому складі вже має чим похвалитися, адже за цей час нею було проведено 16 заходів, її активісти долучилися до роботи Молодіжної міської ради, вперше презентували ЕПК під час Дня Європи в ЗНУ країною Чехією, а також вразили університетську «Студвесну» неперевершеним виступом.
Також до присутніх звернулася й директор ЕПК Олена Грибанова, яка підкреслила, що цей навчальний рік приніс коледжу неймовірну кількість досягнень і перемог. Так, три спеціальності пройшли свою акредитацію на 5 років, Грудневі наукові читання зібрали близько 50 молодих вчених, участь у Міжнародних природничих конкурсах-іграх «Геліантус» і «Колосок» взяли понад 120 студентів. Крім того, численними були здобутки й у галузевих олімпіадах та спортивних змаганнях різного рівня.
Олена Євгенівна, зокрема відзначила й напрацювання професійно-орієнтаційного сектору студради та його голови Наталії Панасюри. Також директор вручила відзнаки Аліні Блащик та Артему Цепєлєву, які презентували ЕПК на «ZNU FACE’16», де визначали медійних представників вишу від студентської спільноти. І, звичайно, вручила грамоту й пам’ятний сувенір голові студради ЕПК Дарині Куліченко.
Згодом голова академічного сектору Костянтин Фєдосєєв нагородив найкращих студентів ЕПК, які взяли участь у конкурсі «Староста року». Зокрема, Почесні грамоти й подарунки отримали: Дар’я Сіра, Ауріка Корноголуб, Анастасія Шевченко, Анастасія Кузнєцова.
У свою чергу, голова культурно-масового сектору Тетяна Колегова нагородила двох чарівних ведучих проекту ЕПК під час "Студвесни-2016" – Наталію Ольховську й Анастасію Гринь. Наталія отримала відзнаку й за колегу та повідомила глядачам, що Анастасія на разі представляє Запоріжжя на конкурсі «Міс Україна». Не оминули нагороди й найгнучкішу артистку ЕПК – Дарину Павелко, яка вразила глядачів неймовірними пластичними етюдами. А також чарівних красунь, які презентували мистецтво східного танцю, - Валерію Жовтобрюхову та Аліну Доброльову. Почесні грамоти отримали й учасники найкращого інструментального номеру – Дмитро Корогод (електрогітара), Антон Осіпов (ударні), Ілля Іщенко (саксофон) та Тетяна Колегова (вокал). Нагороди вручила їм заступник директора коледжу з виховної роботи Інна Кирилова, яка пророкувала артистам після підкорення Дикого Заходу, перенести свої творчі зусилля й на те, щоб наступного року завоювати першість у "Євробаченні" та ще й провести його не де-небудь, а саме в Запоріжжі.
Відзначили під час гала-концерту й найкращих студентів, які дарували глядачам відмінну хореографію: Анастасію Сидоренко, Мар’ю Ткаченко, Тетяну Бажанар, Альону Міщенко та їхню наставницю – Євгенію Царегородцеву. А також кращого режисера-постановника Іллю Іщенка та актора без слів – Богдана Кравченка. За якісне забезпечення звуку нагородили Іллю Орлова. А за чималі наукові здобутки – Дар'ю Сіру та Анну Ткач.
Взяли участь у творчих замальовках гала-концерту й завідувач гуманітарного відділення Олександра Данілкіна та завідувач економічного відділення ЕПК Лілія Козак. І звичайно, протягом усього гала-концерту зал вражали яскравими номерами талановиті студенти коледжу, які представляли його проектом «Дикий Захід» під час проведення «Студентської весни-2016».
Вони презентували жанр вестерну в контексті спільної теми фестивалю «Кіно як воно є». Уже традиційно ключовими фігурами замальовки були харизматичні й контрастні сестри Наталія Ольховська та Анастасія Гринь, які за сценарієм шукають таємного й небезпечного ворога. Вони намагаються вийти на нього у таверні «Гумова Мері», де увазі глядачів пропонують виступ неймовірно гнучкої студентки-еквілібристки Дарини Павелко. Крім того, інспектують підпільне , хореографія якого прикрашена віялами-картами. А починали виступ зі стрімкого та масштабного флешмобу дівчат, які на сцену виходили відразу із глядацької зали. Нагадаємо, журі прокоментувало цьогорічний виступ ЕПК дуже схвально. Воно радило й іншим факультетам брати приклад із коледжу. На цій позитивній ноті гала-концерт фінішував яскравою композицією: «Пам’ятай нас, коледже!»

Марія Канцелярист

Схожі новини