Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Аспірантка Вікторія Грубась розповіла студентам про програму стажування в Німеччині

Аспірантка Вікторія Грубась розповіла студентам про програму стажування в Німеччині

Аспірантка Вікторія Грубась розповіла студентам про програму стажування в Німеччині
25.05.2016 12:55 Все Факультети Соціології та управління Міжнародна діяльність стажування обміни

24 травня в ЗНУ відбулася презентація програми стажувань для студентів, аспірантів та молодих випускників «Internship Programme of German Business», яку фінансує німецький уряд. Про неї розповіла аспірантка факультету соціології та управління Вікторія Грубась, яка нещодавно повернулася зі стажування в Німеччині, де працювала в Leibniz-Institut für Agrarentwicklung in Transformationsökonomien (IAMO). Там вона займалася дослідженнями аграрної галузі в країнах, що розвиваються.

Програма «Internship Programme of German Business» є новою для нашої країни, вона діє з 2015 року. Її метою є забезпечення стажувань кваліфікованих кандидатів на німецьких підприємствах за такими напрямами: сільське господарство, фінанси, математика; менеджмент, економіка; логістика, індустріальний інжиніринг та менеджмент; німецькі студії; хімія та біологія тощо.
Цікаво, що кандидат обирає лише напрям, а конкретне місце роботи йому пропонує роботодавець, який зацікавився резюме. Іншими словами, під час відбору на програму формується база резюме українських фахівців, в якій німецькі роботодавці підшукують собі тимчасових працівників.
Протягом 3-5 місяців кандидати, які успішно пройшли відбір, стажуватимуться в різних компаніях, наукових установах, отримуючи стипендію у розмірі 550 євро на місяць. Їм також відшкодовують витрати на проїзд та оренду житла.
Брати участь у програмі можуть студенти після 3 курсу, бакалаври, аспіранти, а також випускники, які завершили навчання не раніше 2015 року. Учасниками можуть бути особи віком до 30 років.
Для участі в конкурсі необхідно заповнити онлайн-форму та завантажити резюме, мотиваційний лист, копії документів про освіту та рекомендаційний лист, різноманітні дипломи та сертифікати (за наявності).
Дедлайн подання документів на участь у програмі в 2017 році – 6 червня 2016 року. Деталі на сайтах: www.InternshipProgramme.de та www.UCCI.org.ua

Схожі новини