Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває благоустрій студмістечка

У ЗНУ триває благоустрій студмістечка

25.05.2016 14:04 ЗНУ студмістечко озеленення

Представники Запорізького національного університету, зокрема ректор Микола Фролов, дбають про благоустрій студентського містечка нашого вишу. Для студентів та працівників ВНЗ дуже важливим є те середовище, в якому вони проводять більшу частину свого дня. Квіти та рослини біля корпусів створюють затишну атмосферу та гарний настрій не лише представникам вишу, але й містянам, які із задоволенням гуляють студмістечком.

Нещодавно в ЗНУ оновлено оригінальну клумбу з візком, на якій ростуть червоні, рожеві, білі та фіолетові петунії. Висаджено 250 нових кущів троянд біля Спортивно-оздоровчого комплексу, 30 шаровидних туй уздовж першого навчального корпусу, 100 кущів спіреї біля 4 гуртожитку ЗНУ, а також 2 козацьких ялівця «Главка» та 3 колоновидних ялівця. Біля СОК було оновлено землю та траву на газонах, а також на «Альпійській гірці». Крім цього на цій клумбі висаджено нові квіти та рослини.
Комендант студмістечка Армен Мхітарян зазначає, що сьогодні ведуться роботи із підтримання в належному стані усіх зелених насаджень і в майбутньому догляд за рослинами ставатиме активнішим, адже з настанням спеки вони потребують ще більшої уваги.
На жаль, не всі мешканці Запоріжжя ставляться з повагою до результатів праці інших. Дехто зриває квіти, шкодить кущам та деревам або викопує рослини. Закликаємо усіх ставитися з повагою до природи і не забувати, що гарні клумби та квітучі алеї є результатом чиєїсь праці, яку теж необхідно цінувати, а не знищувати.

Ксенія Сухаренко