Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юристи ЗНУ взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання державотворення в Україні»

Юристи ЗНУ взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання державотворення в Україні»

Юристи ЗНУ взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання державотворення в Україні»
23.05.2016 09:04 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

20 травня науковці та студенти юридичного факультету ЗНУ взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання державотворення в Україні», яка пройшла на базі юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Більше 2 000 учасників з різних ВНЗ України та зарубіжних країн представили свої доповіді, присвячені актуальним питанням теорії, історії держави та права, різних галузей права, порівняльно-правовій характеристиці особливостей регулювання суспільних відносин в Україні та зарубіжних країнах, проблемам правозастосування. Протягом дня всі учасники заходу змогли взяти участь у роботі пленарного засіданного засідання й послухати доповіді провідних вчених-юристів України, Республіки Білорусь, Німецької Федеративної Республіки, Австрійської Республіки тощо, а також представити свої доповіді під час секційнх засідань, кількість яких була дуже великою.

Один із делегатів від студенства юридичного факультету ЗНУ, студент 2 курсу Олег Пелипенко зазначив: «Було багато дуже цікавих тем виступів учасників різних секцій й хотілося скористатися максимальною можливістю послухати якомога більшу їх кількість. Нам дуже сподобалося, адже ми не тільки змогли представити результати наших наукових досліджень, а й долучитися до наукових дискусій за участю представників вітчизняних та зарубіжних ВНЗ».
Родзинкою заходу також стало виокремлення англомовних фахових секцій, які користувалися великим попитом серед учасників заходу, де можна було продемонструвати рівень фахової лінгвістичної підготовки, взяти участь у онлайн-дискусії із провідними науковцями зарубіжних ВНЗ. Делегація юридичного факультету ЗНУ, до складу якої війшли представники професорсько-викладацького складу, студенства, аспіранти, докторанти змогли взяти участь у фахових наукових дискусіях, долучитися до роботи проектних фахових груп із підготовки експертних висновків до проектів нормативно-правових актів, знайти нових друзів у фаховому освітньому та науковому середовищі, отримати безліч позитивних емоцій.
Окрім того, у програмі заходу передбачалося ознайомлення із раритетними фондами Наукової бібліотеки Університету, що, як зазаначають к.ю.н., доцент кафедри цивільного права Інна Болокан та к.ю.н., доцент кафедри господарського права Юлія Пирожкова, дозволило отримати чимало корисної унікальної інформації для подальших наукових досліджень.
Як зазначила декан юридичного факультету ЗНУ Тетяна Коломоєць, дуже тісними є стосунки із юридичним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка й участь у цьогорічній конференції, яка проходила напередодні Дня науки в Україні, дозволила у черговий раз зустрітися представникам ВНЗ, продемонструвати результати досліджень, в т.ч. й спільних, а також визначити основні напрямки співпраці на майбутнє.

Юридичний факультет

Схожі новини