Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Правникам ЗНУ прочитав лекцію американський юрист

Правникам ЗНУ прочитав лекцію американський юрист

Правникам ЗНУ прочитав лекцію американський юрист
26.05.2016 09:09 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет лекція міжнародна діяльність

25 травня у межах проекту «Справедливе правосуддя» студенти 4 курсу юридичного факультету ЗНУ прослухали відео-лекцію міжнародного експерта з питань судової реформи, професора права Університету Уіллемет (штат Орегон, США) Гілберта Пола Карраско на тему «Що таке ‘’рівність перед законом’’?!».

Цей захід став продовженням низки лекцій UCU «Rule of Law Lecture Series», присвячених актуальним викликам і проблемам у галузі забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Лекцію влаштували в конференц-залі Українського католицького університету, який співпрацює з Агентством США з міжнародного розвитку USAID Ukraine. Після закінчення виступу доповідача всі охочі змогли поставити запитання Гілберту Полу Карраско, у тому числі – у режимі онлайн. Лекцію провели англійською мовою із забезпеченням синхронного перекладу.
Прослухати її мали змогу представники професійного юридичного середовища, науковці, студенти-правники та всі, хто цікавиться питаннями верховенства права та реформування правової системи в Україні.
Проведення цього заходу в стінах Запорізького національного університету стало можливим завдяки ініціативі декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць і тісній співпраці юридичного факультету нашого вишу з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), який працює в Україні з жовтня 2011 р. та фінансує проект «Справедливе правосуддя».
Варто зазначити, що проект «Справедливе правосуддя» у співпраці з урядом України та громадянським суспільством підтримує вдосконалення ключового законодавства на завершення судової реформи, покращення судової практики та процедур задля формування більш ефективної, підзвітної та прозорої судової влади. Крім того, проект сприяє діалогу між суспільством і судами заради покращення доступу громадян до правосуддя.
Представники професорсько-викладацького колективу юридичного факультету ЗНУ висловлюють сподівання, що участь студентів у подібних заходах сприятиме поглибленню їхніх знань, формуванню у студентської молоді наукового світогляду та зміцненню її інтересу до юридичною науки загалом.

Юридичний факультет

Схожі новини