Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Слухачі підготовчих курсів вийшли на фінішну пряму

Слухачі підготовчих курсів вийшли на фінішну пряму

Слухачі підготовчих курсів вийшли на фінішну пряму
26.05.2016 13:22 ЗНУ підготовчі курси

Цього року на підготовчі курси Запорізького національного університету завітали близько 400 студентів міста й області, з них близько 100 – на заочну форму. 22 травня вже відбулася перша підсумкова атестація з усіх предметів слухачів заочних курсів. Протягом цього тижня іспити з різних предметів складають усі інші учасники підготовчих курсів. Завершиться підсумковий тиждень завтра.

Начальник відділу довузівської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська зазначає, що відвідування підготовчих курсів дає майбутнім абітурієнтам деяку перевагу, так би мовити, стартовий майданчик студента. Це – отримання сертифікату слухача курсів і додаткових балів при вступі, підготовка до складання ЗНО, знайомство з майбутнім вишем, його викладачами та системою освіти.
У червні відбудеться вручення сертифікатів слухачам підготовчих курсів ЗНУ та довідок про успішно складений курс. Такі сертифікати надають випускникам підготовчого відділення право на першочергове зарахування до Запорізького національного університету, а ті, слухачі, які відвідували курси на природничо-математичні факультети отримують додаткові бали за успішне закінчення підготовчих курсів, що підтверджується результатами підсумкової атестації. При цьому максимально можлива вага бала за успішне закінчення підготовчих курсів – 5 відсотків від 200 балів, що становить 10 балів максимально.
Сьогодні ще триває активна робота зі складання іспитів та підрахунку балів. Фахівці та викладачі відділу намагаються створювати найкомфортніші умови для майбутніх абітурієнтів для вчасного вступу до вищого навчального закладу та отримання інформації про свої додаткові можливості.

Ксенія Сухаренко

Схожі новини