Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологічний факультет піклується про чистоту та затишок в рідному місті

Біологічний факультет піклується про чистоту та затишок в рідному місті

Біологічний факультет піклується про чистоту та затишок в рідному місті
18.05.2016 10:52 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет

Студентство біологічного факультету вирішило на власному прикладі продемонструвати, як змінити місто. За весняний період студенти-біологи взяли участь у трьох масштабних екологічних акціях та суботниках Запоріжжя.

Студенти 1 курсу біологічного факультету 9 квітня долучилися до молодіжної екологічної акції до Дня довкілля, організаторами якої виступили Департамент освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради спільно з міською молодіжною радою. Разом з іншими учасниками акції біологи прибирали парк на площі Запорізькій (колишній порт Леніна).
З метою приведення території міста Запоріжжя до належного санітарного стану 23 квітня 15 студентів біологічного факультету 1-3 курсів взяли активну участь у загальноміському суботнику до Дня довкілля. Від площі Університетської і до автовокзалу по узбіччю проспекту Соборного вони прибрали зайві оголошення і рекламу.
У Запорізькому міському дитячому ботанічному саду навесні щороку проводяться різні заходи щодо покращення благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку та озеленення. Студенти біологічного факультету групи 4125-1 не змогли не відгукнутися на заклик Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». Тому 17 травня наші студенти привели у належний стан територію дендропарку.

Біологічний факультет

Схожі новини