Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету привітали учнів провідних гімназій міста Запоріжжя із закінченням навчального року

Представники юридичного факультету привітали учнів провідних гімназій міста Запоріжжя із закінченням навчального року

30.05.2016 09:18 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

27 травня представники юридичного факультету за ініціативи Тетяни Коломоєць відвідали свято останнього дзвоника в запорізьких гімназіях. Вони привітали школярів та запросили їх вступати до Запорізького національного університету.

Так, Тетяна Коломоєць побувала в гімназії № 6 та від імені університету привітала старшокласників із закінченням навчання. Студенти юридичного факультету ЗНУ Ольга Попова та Владислав Бандровський виконали музичний номер на саксофоні та скрипці.
Заступник декана юридичного факультету з виховної роботи Віктор Сабадаш разом із студентами факультету Ксенією Панкратовою та Артемом Ковтуном завітали до гімназії № 31, випускників якої запросили до ЗНУ.
Заступник декана з наукової роботи Павло Лютіков відвідав ліцей «Логос», а заступник декана з навчальної роботи Наталія Верлос та доцент кафедри адміністративного та господарського права Юлія Пирожкова - гімназію № 8. Представники факультету наголосили на важливості зміцнення зв’язків між юридичним факультетом та провідними гімназіями міста Запоріжжя.
Юридичний факультет вже давно тісно співпрацює з цими гімназіями. На кожному курсі факультету навчаються багато випускників цих шкіл, які показують гарні результати у навчанні.

Юридичний факультет

Схожі новини