Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економічний факультет зібрав разом випускників різних років

Економічний факультет зібрав разом випускників різних років

Економічний факультет зібрав разом випускників різних років
30.05.2016 14:07 Все Факультети Економічний Економічний факультет свято зустріч випускників

27 травня в Запорізькому національному університеті відбулася важлива подія в житті економічного факультету – зустріч його випускників. Це свято, яке об’єднує разом висококваліфікованих фахівців, які в різні роки завершили своє навчання в ЗНУ, керівництво вишу й факультету та його викладачів, давно вже стало гарною традицією економфаку. Під час таких зустрічей їхні учасники діляться своїми здобутками, із теплотою згадують роки навчання та щиро дякують викладачам за здобуті знання, які стали міцним підґрунтям для успішної кар’єри. Крім того, під час декан факультету Алла Череп відзначила кращих роботодавців області – ті підприємства, заклади й установи, які протягом минулого року надали найбільше робочих місць випускникам факультету.

На початку заходу його ведучі – студенти Ірина Триліс й Олександр Шайтанов – привітали присутніх і нагадали їм, що за роки існування факультетів його диплом отримали вже кілька тисяч випускників. Багато з них на сьогодні працюють у банках та державних установах на відповідальних керівних та економічних посадах, та все ж знаходять час, аби побувати у стінах рідної альма-матер, зустрітися з викладачами та колишніми однокурсниками.
Ведучі надали слово почесному гостю заходу – першому проректору ЗНУ, професору Олександру Бондарю. У своєму привітальному слові Олександр Григорович наголосив: «Я щиро радий бачити в залі таку велику кількість випускників економічного факультету. Добре розумію, що завітати до рідного університету, згадати свої щасливі студентські роки – це завжди свято». Крім того, він висловив переконання, що, попри всі негаразди і виклики сьогодення, економічна ситуація в нашій країні незабаром покращиться, у тому числі – завдяки зусиллям випускників нашого економічного факультету.
Декан економічного факультету Алла Череп, вітаючи учасників заходу, підкреслила: «У цій залі зібралися разом і випускники 1995-96 рр., і ті, хто завершив навчання в минулому році, а це – яскраве свідчення того, що ми рухаємося в правильному напрямку, і наші студенти вважають себе однією великою родиною». Алла Василівна поділилася з присутніми на заході радістю від того, що факультет і надалі впевнено розвивається, невпинно підкорює нові вершини. Зокрема, вона згадала про активну міжнародну діяльність науковців економфаку, вдалі виступи його студентів на конкурсах та олімпіадах тощо.
Крім того, декан Алла Череп вручила Почесні грамоти та статуетки кращим роботодавцям року, присутнім на святі: представникам Головного управління Національної поліції в Запорізькій області (протягом року до них на роботу влаштувалося 4 випускники економічного факультету), співробітникам Приватного акціонерного товариства «Запоріжтрансформатор» (3 особи), Запорізького регіонального управління КБ «Приватбанк» (2 особи) та Запорізького національного університету (6 осіб). У свою чергу, почесні гості свята – начальник Управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, полковник міліції Сергій Тарасенко, директор Запорізького регіонального управління КБ «Приватбанк» Віктор Остапенко та перший проректор ЗНУ, професор Олександр Бондар – подякували викладачам факультету за підготовку справжніх професіоналів своєї справи та висловили сподівання на плідну подальшу співпрацю з його представниками.
Також до випускників із привітаннями й побажаннями подальших життєвих успіхів звернулися завідувачі кафедр економічного факультету: Надія Шмиголь (кафедра обліку та аудиту), Наталія Максишко (кафедра економічної кібернетики), Дмитро Бабміндра (кафедра міжнародної економіки та економічної теорії), Олександр Лепьохін (кафедра управління фінансово-економічною безпекою та проектами) і Володимир Бугай (кафедра фінансів та кредиту). Усі вони подякували випускникам за те, що вони не забувають про рідний університет, та запевнили, що завжди будуть раді бачити їх на факультеті.
Від імені винуватців свята – випускників різних років – виступили Катерина Чалова, Андрій Урусов, Ліана Маніца, Дмитро Оліфіренко й Аліна Іванова. Вони подякували рідному університету за незабутні студентські роки й поділилися з присутніми своїми найяскравішими спогадами, пов’язаними з навчанням у виші.
Крім того, ведучі заходу влаштували невеличке опитування серед присутніх в аудиторії: вони зверталися безпосередньо до того чи того випускника із різноманітними запитаннями. Так, гості свята мали відповісти, про кого із своїх одногрупників вони б хотіли розповісти найбільше, чи пам’ятають вони свій перший день навчання в ЗНУ та як, на їхню думку, змінився наш університет з того часу, коли вони завершили своє навчання?
Чудовим доповненням до свята стали вокальні виступи студенток економічного факультету Ангеліни Сур, Анни Гунчак і гурту «Ліагра» (Інни Коваленко й Анни Гунчак).
Після завершення офіційної частини зустрічі випускники економічного факультету продовжили спілкування зі своїми викладачами. Вони прагли дізнатися більше про те, що відбулося в університеті за останній рік, раділи успіхам знайомих науковців та молодших студентів й пообіцяли, що наступного року знову обов’язково завітають до рідних для них стін.

Таміла Тарасенко

Схожі новини