Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ в День прикордонника подякували захисникам рідного краю

Представники ЗНУ в День прикордонника подякували захисникам рідного краю

Представники ЗНУ в День прикордонника подякували захисникам рідного краю
01.06.2016 13:25 Все Факультети Економічний Економічний факультет свято нагорода

28 травня ветерани прикордонних військ традиційно вшанували пам’ятну для них дату – День прикордонника. В одноіменному сквері, що біля майдану Волі, сотні ветеранів зібралися на мітинг. Не залишили без уваги цю подію і представники Запорізького національного університету. На святкові заходи були запрошені проректор з наукової роботи Запорізького національного університету Геннадій Васильчук, декан економічного факультету ЗНУ Алла Череп, яка віддає багато часу організації волонтерського руху, наданню допомоги бійцям АТО та патріотичному вихованню молоді.

В організації святкового мітингу взяв участь завідувач кафедрою управління фінансово-економічною безпекою і проектами Олександр Лепьохін, якого обрали заступником голови ради Запорізького обласного об’єднання громадян «Союз ветеранів прикордонних військ».
Із привітальним словом перед учасниками заходу виступив проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, який поздоровив прикордонників зі святом, побажав здоров’я і скорішого встановлення миру на нашій рідній землі.
У своїй промові Алла Череп привітала високоповажне зібрання зі святом прикордонників: «Прийміть щирі слова подяки та низький уклін за те, що ви, діючі прикордонники, ветерани і ті, кого з нами вже, на жаль, немає, виконували і виконуєте, на мій погляд, найважчий військовий обов'язок – захищаєте кордони нашої Батьківщини».
За активну громадську позицію, патріотизм, волонтерську допомогу та за підтримання бойової готовності прикордонників Запорізької області Аллу Череп відзначили Почесною грамотою Запорізького обласного об’єднання громадян «Союз ветеранів прикордонних військ». Грамоту Аллі Василівні вручив голова об’єднання Сергій Вітвіцький.

Економічний факультет

Схожі новини