Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ФІФ Ксенія Косарєва успішно завершила стажування в Талліннському університеті

Студентка ФІФ Ксенія Косарєва успішно завершила стажування в Талліннському університеті

Студентка ФІФ Ксенія Косарєва успішно завершила стажування в Талліннському університеті
02.06.2016 13:22 Все Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології академічна мобільність стажування

Нещодавно студентка 3 курсу спеціальності «Мова і література (німецька)» факультету іноземної філології Ксенія Косарєва повернулась із закордонного стажування, яке проходило на базі Талліннського університету (Естонія) за міжнародною програмою «Erasmus Mundus». До речі, Ксенія продовжувала своє навчання в закордонному виші за тією ж самою спеціальністю, яку вона здобуває в ЗНУ. Під час навчання в Талліннському університеті Ксенія мала можливість не лише здобути нові знання, але й також підвищити рівень володіння німецькою та англійською, адже викладання велося саме цими мовами. Неоціненним було й те, що серед викладачів Талліннського університету були представниками таких країн, як Австрія та Німеччина, тож Ксенія мала змогу спілкуватися безпосередньо з носіями німецької мови.

Студентка ФІФ навчалася в групі, яка складалася, переважно, з естонських студентів, і завдяки цьому Ксенія почала краще розуміти світосприйняття естонського народу, трохи опанувала естонську мову та мала змогу зануритись у неповторну культуру Естонії.
Під час навчання наша студентка сама обирала предмети, які вона планувала вивчати, бо так в Естонії діє академічна система. Ця система передбачає завчасну реєстрацію в спеціальній програмі, щоб обрати бажаний курс та зареєструватися для складання іспиту з вивченої дисципліни. Для неї також було новим те, що 1 семестр розділений на 2 півсеместра, таким чином 1 курс може тривати з початку осені та закінчуватися вже в середині осені.
Крім навчання, Ксенія подорожувала з друзями, знайомилася з новими людьми та дізнавалася щось цікаве про культуру різних народів, що проживають в Естонії. Такий досвід допоміг їй стати більш обізнаною та толерантною людиною. Талліннський університет надавав студентам закордонних вишів різні варіанти програм проведення вільного часу: від знайомства з багаторічною та таємничою естонською культурою до екскурсій по Старому місту разом зі студентським парламентом. Наприклад, на вечорі під назвою «International Express» студенти різних країн представляли свою країну та культуру, серед яких була і Україна.
Ксенія запевняє, що після завершення її стажування за міжнародною програмою академічної мобільності та повернення додому, вона не забуде досвід, який набула під час навчання в Талліннському університеті. Для неї це – великий крок для майбутнього саморозвитку та вдосконалення знань вивчення німецької та англійської мов.

Альбіна Жукова,
Ксенія Косарєва

Схожі новини