Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ затвердили план роботи Вченої ради на 2007/2008 навчальний рік

У ЗНУ затвердили план роботи Вченої ради на 2007/2008 навчальний рік

26.09.2007 08:48

У Запорізькому національному університеті пройшло чергове засідання Вченої ради.

Розпочалося засідання із привітанням - ректор ЗНУ, професор Сергій Тимченко повідомив про чергове досягнення студентів нашого університету: студентки факультету СПП вдало виступили на Міжнародному конкурсі читців: Кристина Наливайко посіла перше місце, Аліна Мамотенко стала призером змагання.

Вчений секретар Вченої ради Віталій Снєжко виступив із першого питання порядку денного «Затвердження плану роботи Вченої ради ЗНУ на 2007-2008 навчальний рік».

Також під час засідання були розглянуті кадрові питання: вчене звання доцента кафедри адміністративного і господарського права присвоїли Раїсі Кузенко і Ярославу Сидорову.

Із доповіддю «Про підсумки роботи приймальної комісії щодо набору студентів на 2007/2008 навчальний рік та перспективи її подальшої роботи» перед членами Вченої ради виступив відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Віктор Ткаченко. Так, він зазначив, що цього року у попередньому тестуванні на Всеуніверситетському дні відкритих дверей взяло участь 1983 особи, тоді як в 2006 році – 1155, а у попередньому тестуванні для обдарованої сільської молоді - 332 особи, а у 2006 році – трохи більше 40 осіб. Усього під час вступної кампанії до приймальної комісії було подано 3673 заяв, це на 600 заяв більше, ніж у минулому році. До трійки найпрестижніших увійшли юридичний факультет, журналістики та економічний.

Сергій Михайлович Тимченко висловив подяку усім головам і членам приймальної комісії. Адже цьогорічна приймальна кампанія пройшла без ексцесів і за її результатами до нашого університету вступило на 140-150 осіб більше ніж у минулому році, і це в умовах тяжкої демографічної ситуації в Україні.

Наприкінці затвердили рекомендовані до друку науково-методичною радою навчальні та методичні посібники та дві монографії, рекомендовані науково-технічною радою. Також була визначена кандидатура на стипендію Запорізької обласної державної адміністрації: нею стала третьокурсниця філологічного факультету Наталія Башук.