Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інкубантам «Бі-Запоріжжя» надали практичні рекомендації щодо реалізації бізнес-проектів

Інкубантам «Бі-Запоріжжя» надали практичні рекомендації щодо реалізації бізнес-проектів

Інкубантам «Бі-Запоріжжя» надали практичні рекомендації щодо реалізації бізнес-проектів
03.06.2016 09:14 економічний факультет бізнес-інкубатор засідання

30 травня, за ініціативи Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області, в рамках статутної діяльності цього Фонду відбулося чергове засідання бізнес-інкубатора «Бі-Запоріжжя». Захід проходив на базі економічного факультету Запорізького національного університету та був присвячений практичним рекомендаціям із реалізації власних бізнес-ідей. На початку заходу директор бізнес-інкубатора Олександр Череп привітав присутніх, наголосив на важливості обраної для обговорення теми та представив присутнім менторів засідання.

Так, ментором заходу стала голова Регіональної ради підприємців Запорізької області Ірина Лєх, яка поділилася з учасниками бізнес-інкубатора своїм багаторічним досвідом щодо створення та управління бізнесом. Вона надала рекомендації щодо того, як починати свій бізнес, а саме: як протистояти корупції, з якою можуть зіштовхуватися на початковому етапі становлення бізнесу, як розвивати свій бізнес та як досягти в цьому успіху.
Засідання продовжилося виступом голови постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва Запорізької обласної ради Людмили Любим, яка наголосила на важливості заходу, адже саме практичні навики є найціннішим ресурсом для молодих підприємців.
Насамкінець засідання голова правління Громадської організації «Бізнес-інкубатор Запоріжжя» Юрій Петраш підсумував результати чергової зустрічі та побажав успіхів майбутнім підприємцям.
Інкубанти, у тому числі – студенти Запорізького національного університету, які зараз працюють над втіленням у життя своїх стар-апів, відзначили корисність та інформаційну насиченість зустрічі. Вони висловили впевненість, що отримані знання обов’язково знадобляться їм у майбутньому.

Майя Оніщенко,
Дар’я Пєнзєва,
інкубанти «Бі-Запоріжжя»

Схожі новини