Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Слухачі курсів болгарської мови ЗНУ отримали сертифікати

Слухачі курсів болгарської мови ЗНУ отримали сертифікати

Слухачі курсів болгарської мови ЗНУ отримали сертифікати
03.06.2016 13:51 ЗНУ Центр інтенсивного вивчення іноземних мов

Сьогодні у Запорізькому національному університеті отримали сертифікати про успішне закінчення курсів болгарської мови із відповідним рівнем її володіння 26 слухачів. До числа випускників увійшли 4 викладачі та 1 співробітник нашого вишу. Лектором цих курсів виступила доктор філософії Пловдивського Університету ім. Паісія Хілендарського Людмила Мінкова.

Цього року курси були передбачені для усіх охочих долучитися до болгарської культури та вивчити мову цієї країни. Зустрічі зі слухачами відбувалися на базі ЗНУ. Сьогодні випускалися учасники одно- та дворічних курсів. Вже на майбутній рік планується проведення курсів болгарської мови виключно для студентів і викладачів ЗНУ. Викладач Людмила Мінкова зазначила: «Курси будуть однорічними, заняття проходитимуть раз на тиждень у вигляді факультативів, а у групи набиратимуться не більше 15 осіб».
Завітали на урочисте вручення сертифікатів і представник ректорату нашого ВНЗ – проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, голова Запорізької обласної Спілки болгарської культури Василь Мітков і директор Центру інтенсивного вивчення іноземних мов Наталія Костенко.
Усі поважні гості привітали випускників курсів із закінченням навчання та отриманням відповідних документів. Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук та голова Запорізької Обласної Спілки болгарської культури Василь Мітков вручили сертифікати слухачам курсів болгарської мови.
Одна з випускниць курсів, к.ф.н., доцент кафедри соціальних комунікацій факультету журналістики ЗНУ Тетяна Іванюха від імені всіх випускників подякувала за високий рівень викладання та досконалу підготовку слухачів курсів їх лектора Людмилу Мінкову.
Після закінчення урочистостей всі присутні переглянули ролик про традиції, культуру, архітектуру, музику Болгарії, а також прослухали привітання для студентів та викладачів ЗНУ від Посла України в Болгарії Миколи Балтажи, яке було записане 24 серпня 2015 року (День Незалежності України) у м. Софії.

Ксенія Сухаренко

Схожі новини