Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології розпочала роботу школа Summer Camp

На факультеті іноземної філології розпочала роботу школа Summer Camp

На факультеті іноземної філології розпочала роботу школа Summer Camp
06.06.2016 10:02 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології

У студентів нашого університету триває «гаряча» пора – екзаменаційна сесія. Але, безумовно, кожного з них мотивує думка про літо, канікули, відпочинок. Проте, наші студенти намагаються організувати свій канікулярний час не тільки приємно, але й корисно, долучаючись до різноманітних стажувань, літніх шкіл, тренінгів. Деякі з них шліфують не тільки набуті знання, але й роблять перші кроки у професійній діяльності. Не залишаються осторонь й студенти факультету іноземної філології, які цього літа будуть працювати викладачами англійської мови у літніх шкільних таборах м. Запоріжжя.

Так, 2 червня відбувся перший майстер-клас для студентів з підготовки до роботи у мовних таборах. Варто зазначити, що адміністрація нашого міста вже вдруге звертається до керівництва факультету з проханням забезпечити волонтерів для роботи з учнями шкіл під час літніх канікул. Цього року понад 20 студентів 2-3 курсу, які вивчають англійську як першу та другу іноземну мову, виявили бажання спробувати себе у професійній сфері.
Робота першого заняття розпочалась із звернення до присутніх заступника декана з навчальної роботи Катерини Василини, яка розповіла про лист адміністрації міста та деякі організаційні питання такого виду роботи.
Після цього до цьогорічних волонтерів звернулись учасники минулорічної школи Summer Camp. Студенти 4 курсу спеціальності «Мова та література (іспанська)» Анастасія Холодна та Марина Пихтіна розповіли про свій досвід, про те, що вдалось реалізувати, а над чим ще потрібно працювати. Дівчата запевнили присутніх, що такий вид роботи над професійними якостями влітку є неабияким мотиваційним фактором до подальшої педагогічної практики та викладацької діяльності.
Дискусію продовжила викладач Україно-швейцарського центру «Англійська для малюків» Запорізького національного університету Варвара Петросова, яка говорила про особливості навчання англійській мові дітей молодшого шкільного віку.
А керівник школи Summer Camp, доцент кафедри викладання другої іноземної мови Ольга Каніболоцька надала студентам практичні поради, відповідала на питання методичного характеру. Також Ольга Анатолівна звернула увагу на групу Summer Camp в одній з соціальних мереж, де майбутні викладачі можуть знайти багато корисної інформації: приклади вправ, ігрових та інтерактивних завдань, Flashcards, Mind maps для вивчення лексики, відео-, аудіо матеріали та посилання на корисні інтернет-ресурси.
Бажаємо волонтерам успішної професійної реалізації та чекаємо на цікаві розповіді про враження!

Ганна Ваніна,
факультет іноземної філології

Схожі новини