Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНО з іноземних мов абітурієнти міста й області складали у ЗНУ

ЗНО з іноземних мов абітурієнти міста й області складали у ЗНУ

ЗНО з іноземних мов абітурієнти міста й області складали у ЗНУ
07.06.2016 16:16 ЗНУ ЗНО приймальна комісія

Сьогодні, 7 червня, відбулося чергове зовнішнє незалежне оцінювання знань. Цього разу випускники шкіл складали тести з англійської мови. Завітали на ЗНО до Запорізького національного університету 227 абітурієнтів (усього зареєструвалися 240 осіб). Була присутня на ЗНО і уповноважена особа від Дніпропетровського центру оцінювання якості освіти Олена Сироватко. Наш вищий навчальний заклад є базовим для складання основної та додаткової сесій ЗНО ще з часу заснування цієї форми оцінювання знань в Україні. Тому особи, задіяні у проведенні тестувань та їх організації, мають великий досвід з успішного проведення ЗНО. Інструктори, старші інструктори, допоміжний персонал створили максимально комфортні для абітурієнтів умови та завчасно урахували всі можливі ситуації.

За словами начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, відповідальної за пункт проведення ЗНО Юлії Паскевської, абітурієнти відповідально поставилися до написання тестів зовнішнього незалежного оцінювання. Юлія Анатоліївна зазначила: «Більшість учасників ЗНО вже брали участь у попередніх тестуваннях, тому з процедурою знайомі на власному досвіді. Цього разу не було зафіксовано жодного випадку порушення правил поведінки. Усі абітурієнти мали при собі необхідні документи та чорні гелеві ручки, дотримувалися всіх умов складання ЗНО».
Сьогодні для проведення тестування було задіяно 16 аудиторій навчального корпусу №2. Забезпечували дотримання порядку та створювали усі необхідні умови 40 представників педагогічного колективу ЗНУ.
Нагадаємо, що наступне зовнішнє незалежне оцінювання – з біології – відбудеться вже 10 червня на базі навчальний корпусу №2 Запорізького національного університету.

Ксенія Сухаренко

Схожі новини