Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центр інтенсивного вивчення іноземних мов запрошує вступників до магістратури відвідати підготовчі курси

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов запрошує вступників до магістратури відвідати підготовчі курси

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов запрошує вступників до магістратури відвідати підготовчі курси
10.06.2016 14:03 Все Факультети

Згідно з Умовами прийому до вищих навчальних закладів України (затверджених наказом Міністерства освіти і науки України № 873 від 18.09.2009 р.) та Правилами прийому до Державного вищого навчального закладу «Запорізький національний університет» МОН України прийом до магістратури відбувається на конкурсній основі. До складу вступних екзаменів до магістратури внесений екзамен з іноземної мови, який передбачає рівень володіння іноземною мовою В2 для випускників-бакалаврів різних спеціальностей. Відповідно до даного положення спеціально для майбутніх магістрантів та спеціалістів розроблений курс з підготовки до екзамену з іноземних мов, який допоможе впевнено пройти вступний іспит і отримати хороший результат.

На курсах, які пропонує Центр інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ, здійснюється підготовка на знання іноземної мови загального рівня, відповідно до програми вступних іспитів для спеціалістів та магістрів. На даний момент вже укомплектовані дві групи слухачів з англійської мови, однак, відповідно до вимог замовника, можливий курс з німецької та французької мов. Учасники груп розподіляються відповідно до рівня знань на момент початку курсу (початковий та середній рівень). Інтенсивний спеціалізований курс підготовки передбачає повторення та вдосконалення знань і навичок з граматики та лексики іноземної мови, а також вирішення завдань вступних білетів попередніх років. У Центрі викладають висококваліфіковані досвідчені фахівці, які володіють методикою підготовки з іноземних мов. Кількість слухачів у групі становить 8-10 осіб.
Даний курс розрахований на 40 академічних годин, а інтенсивність занять варіюється від 2 пар на тиждень (2 місяці навчання) до 10 пар на тиждень (2 тижня). Його вартість – 715 грн. Курси триватимуть з 21 червня по 30 липня поточного року.
Окрім цього, з кінця липня передбачений ще один курс для вступників – короткотривала інтенсивна підготовка, яка відбуватиметься протягом близько тижня і складатиме 20 годин. За цей час передбачається ознайомити слухачів безпосередньо зі змістом екзаменаційних білетів та вимогами програми для вступників на ОКР «спеціаліст» і «магістр». Вартість даного курсу – 400 грн. Інформація щодо початку курсу буде представлена на сайті Центру інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ пізніше.
Директор Центру інтенсивного вивчення іноземних мов Наталя Костенко зазначає: «Досвід показує, що випускники наших курсів під час вступних іспитів набирають 35-50 балів і почувають себе досить впевнено під час вступних випробувань. Адже вони вже знайомі із програмою та вимогами, що пред’являються до вступників – майбутніх спеціалістів та магістрів, відтак мають певні переваги перед іншими претендентами».
Більш докладну інформацію можна отримати: вул. Жуковського 66 а, ауд. 108 (2-й корпус ЗНУ), тел. 289-12-95, (066) 684-29-11.