Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили переможців, які отримають стипендії від ПАТ «Запоріжсталь»

У ЗНУ визначили переможців, які отримають стипендії від ПАТ «Запоріжсталь»

У ЗНУ визначили переможців, які отримають стипендії від ПАТ «Запоріжсталь»
15.06.2016 13:45 Все Факультети Економічний Менеджменту Юридичний Стипендіальна програма «Запоріжсталі»

15 червня в музеї історії та розвитку ЗНУ відбулося засідання комісії з визначення переможців на отримання стипендії ПАТ «Запоріжсталь» за участю представників керівництва вишу, факультетів, Відділу виховної роботи та представників МК «Запоріжсталь». Основною метою та завданням конкурсу є заохочення молоді до отримання вищої освіти та нових знань, заснованих на практичному досвіді, стимулювання студентської молоді до підвищення рівня її інтелектуальної та суспільної активності, сприяння формуванню активної життєвої позиції, що буде сприяти розвитку України та запорізького краю.

До складу університетської комісії з визначення переможців увійшли: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков, помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, інженер із підготовки кадрів відділу розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Олексій Бакалов, начальник відділу виховної роботи Світлана Кондратенко, заступник декана з виховної роботи юридичного факультету Віктор Сабадаш, заступник декана з виховної роботи економічного факультету Вікторія Сьомченко, к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій Віктор Шишкін та голова студентської ради університету Антон Назаренко.
За словами помічника ректора з виховної роботи ЗНУ Наталії Воронової, у цьому конкурсі, який проходить з 2015 року кожне півріччя, беруть участь кращі студенти вишу, які навчаються за напрямами підготовки «Облік та аудит», «Правознавство» та «Логістика», і мають практичні навички або хочуть отримати досвід роботи на підприємстві. На думку Наталії Валентинівни, цей конкурс є стимулом для покращення результатів навчання студентів та бажання отримати професійні навички.
У свою чергу, інженер із підготовки кадрів відділу розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Олексій Бакалов зазначив, що в рамках співпраці комбінату з навчальними закладами Запоріжжя керівництво затвердило всього 30 іменних стипендій для студентів (20 – для студентів вишів та 10 – для студентів Запорізького металургійного коледжу) та надало можливість студентам проходити практику на підприємстві. Крім того, представник «Запоріжсталі» відзначив високий рівень підготовки студентів нашого вишу. За його словами, у майбутньому керівництво комбінату планує розширити діяльність у напрямку призначення стипендій та можливості проходження практики на підприємстві.
Зазначимо, що переможці від ЗНУ визначались університетською комісією після розгляду матеріалів, есе та презентацій студентів. Студенти повинні були представити своє бачення перспектив і результатів проходження практики та роботи на ПАТ «Запоріжсталь». Члени комісії проаналізували подані документи всіх претендентів, оцінили результати їхнього навчання протягом двох семестрів і науково-технічної діяльності, досягнень у спортивному та суспільному житті вишу та обрали гідних претендентів на отримання стипендій. Участь у конкурсі взяли 4 студенти бюджетної форми навчання 3-4 курсів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та студенти 1-2 курсів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» таких напрямів підготовки: «Облік та аудит», «Правознавство» та «Логістика».
Під час засідання членів комісії цікавив практичний досвід студентів, отримані знання та навички, плани щодо подальшої професійної реалізації на металургійному комбінаті, а також їх наукові напрацювання, що можуть бути використані під час роботи на ПАТ «Запоріжсталь».
Самі ж студенти під час презентації розповіли про свої наукові здобутки, спортивні досягнення, громадську активність в роботі студентської ради, професійних об’єднаннях і громадських організаціях. За словами студентів, вони планують витратити стипендіальні кошти для саморозвитку, вивчення іноземних мов та для підвищення кваліфікації на фахових курсах.
За результатами засідання комісії були виділені три іменні стипендії у розмірі 700 гривень щомісяця для студентів факультету менеджменту, економічного та юридичного факультетів. Їх отримали: студентка 1 курсу магістратури факультету менеджменту Анастасія Оверченко, студент 2 курсу юридичного факультету Олег Пелипенко та студентка 3 курсу економічного факультету Аліна Купріянова. Ці студенти будуть рекомендовані для проходження практики на базі МК «Запоріжсталь» з метою подальшого працевлаштування.
Наприкінці засідання представники ЗНУ висловили вдячність керівництву ПАТ «Запоріжсталь» за надану нашим студентам можливість взяти участь у конкурсі на отримання іменних стипендій, а також виступили із пропозицією до керівників підприємства розглянути питання щодо подальшої участі у стипендіальній програмі студентів-контрактників. Це, у свою чергу, стимулюватиме студентську молодь покращувати рівень свої знань.

Олена Переверзєва

Схожі новини