Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулись тестування з хімії

У ЗНУ відбулись тестування з хімії

У ЗНУ відбулись тестування з хімії
17.06.2016 12:57 ЗНО з хімії

Сьогодні, 17 червня, у ЗНУ відбулося зовнішнє незалежне оцінювання знань абітурієнтів із хімії. У цьому році перевірити свої знання з цього предмету до Запорізького національного університету завітали майбутні абітурієнти як з міста, так і з області. Усього для участі в тестуванні було зареєстровано 214 осіб, із них 24 - не з’явились.

Розпочалось тестування традиційно об 11 ранку і тривало 150 хвилин. Протягом цього часу абітурієнти мали можливість продемонструвати теоретичні та практичні знання у сертифікаційній роботі з хімії, яка складалася з 50 завдань чотирьох форм.
Для майбутніх абітурієнтів провели традиційний інструктаж про необхідність дотримання правил доступу до пункту тестування і виконання інструкцій фахівців, які проводять зовнішнє незалежне оцінювання, перевірили обов’язкові документи для допуску на пункт тестування: оригінали сертифікату ЗНО, паспорта, запрошення-перепустки для участі у ЗНО.
Відповідальна за пункт проведення ЗНО у Запорізькому національному університеті, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська зазначила, що абітурієнти цього року прийшли налаштовані на плідну роботу: вони старанно й без особливого хвилювання виконували тестові завдання, а в аудиторіях не виникало конфліктів. У ЗНО з хімії було задіяно 15 аудиторій, а також 37 співробітників і викладачів нашого вишу, які інструктували абітурієнтів та чергували на пункті прийому. Розповідаючи про особливості сьогоднішнього тестування, Юлія Анатоліївна відзначила організованість і дисциплінованість вступників. При цьому жодних порушень не було зафіксовано. Варто зазначити, що на тестуванні з хімії була присутня і представник Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (ДРЦОЯО), його уповноважена особа Олена Самсонова.
Нагадаємо, що оголошення результатів основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбувається поетапно на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Тож, результати абітурієнти можуть бачити на своїх персональних електронних сторінках.

Олена Переверзєва