Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учасники концерту вокальної музики «Калейдоскоп» подарували глядачам свято

Учасники концерту вокальної музики «Калейдоскоп» подарували глядачам свято

Учасники концерту вокальної музики «Калейдоскоп» подарували глядачам свято
17.06.2016 14:56 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології

16 червня на сцені навчального корпусу ЗНУ №8 відбувся святковий концерт. Глядачі мали можливість насолодитися багатьма жанрами вокальної музики – класичними та джазовими композиціями, народними та сучасними творами, піснями на воєнну тематику.

Музичний «калейдоскоп» був створений за ініціативи Любові Беркової-Житомирської, а також за підтримки викладачів кафедри акторської майстерності Юлії Кір’янової, Крістіни Бондарєвої та студентів 1-4 курсів спеціальності «Театральне мистецтво» Катерини Якимець, Владислава Ситника, Юрія Тітова, Ольги Басько, Анастасіі Азаренкової, Інни Качан, Анни Акішиної, Дмитра Бабчуку, Катерини Процак, Діани Фролової, Анастасії Ляшиченко, Ганни Слоковенко, Євгена Козлова, Євгена Пономарьова, Костянтина Кузьміна, Аліни Церпицької, Ростислава Анасійчука, а також гостя концерту Владислава Мартинова. Допомагали у створенні свята концертмейстер Олена Кулініч та звукооператор Геннадій Прокопенко.
Яскраві номери, запальні виступи, чуттєві композиції викликали у глядачів бурю емоцій. Концерт відбувся у дуже теплій «родинній» атмосфері. Як учасники, так і глядачі отримали від свята справжнє задоволення.