Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники професорсько-викладацького складу ЗНУ отримали сертифікати слухачів курсів іноземних мов

Представники професорсько-викладацького складу ЗНУ отримали сертифікати слухачів курсів іноземних мов

Представники професорсько-викладацького складу ЗНУ отримали сертифікати слухачів курсів іноземних мов
17.06.2016 15:26 Все Факультети Центр інтенсивного вивчення іноземних мов вручення сертифікатів

Сьогодні відбулося урочисте вручення сертифікатів різних рівнів володіння іноземними мовами (англійська, французька, німецька) викладачам Запорізького національного університету, які протягом року відвідували курси інтенсивного вивчення іноземних мов. До президії урочистого заходу увійшли: перший проректор Олександр Бондар, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна та директор Центру інтенсивного вивчення іноземних мов Наталя Костенко.

Ведучими заходу виступили студенти нашого вишу Артем Левадний і Ліна Ващенко.
Члени президії по черзі вітали усіх представників професорсько-викладацького складу університету, які у цей день отримували свої сертифікати. Також із привітаннями до присутніх звернулася керівник школи педагогічної майстерності Юліана Мацкевич.
З 2013 року понад 200 викладачів ЗНУ вже стали випускниками курсів, а цього року до них приєдналися ще 117 осіб. Курси інтенсивного вивчення іноземних мов діють на базі нашого ВНЗ вже третій рік поспіль. Паралельно функціонують дві програми для викладачів – на базі факультету іноземної мови та школи педагогічної майстерності (на безоплатній основі), а також у Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов (на платній основі). Із числа сьогоднішніх випускників 45 осіб закінчили курси саме у Центрі.
Разом зі своїми викладачами випускники окремих груп виходили на святкову сцену, де й отримували сертифікати та поздоровлення, а лектори курсів, крім подяк, ще й квіти. Слова вдячності лунали для представників ректорату – за надану викладачам можливість підвищення їхньої кваліфікації, лекторам курсів – за якісну підготовку, викладачам-випускникам – за увагу та своєчасне виконання усіх завдань. Варто зазначити, що цього року в одній із груп навчалися представники Запорізької державної інженерної академії, що свідчить про неабияку популярність курсів серед викладачів регіону й імідж Запорізького національного університету.
Подякували за активність і приклад для інших викладачів групі рівня В2+, слухачами якої були представники професорсько-викладацького складу юридичного факультету на чолі з його деканом Тетяною Коломоєць. Протягом 2 років майже всі слухачі групи вивчали англійську мову «з нуля» (рівень А1), і, не зважаючи на те, що минулого року вони вже отримали сертифікати рівня В2, цього разу вони отримали сертифікати рівня В2+.
До складу випускників курсів цього року увійшли також проректор із науково-педагогічної роботи Володимир Волков, помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, декани різних факультетів: біологічного – Людмила Омельянчик, ФСУ – Максим Лепський, юридичного – Тетяна Коломоєць та інші.
Після закінчення урочистостей усіх присутніх закликали долучатися до занять на курсах з інтенсивного вивчення іноземних мов і наступного року. Звертатися за довідками можна до фахівців Центру інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ за телефонами: 289-12-95, 289-41-45. А для тих, хто вже отримав сертифікати найвищого рівня, виходити на новий щабель та здобувати вже міжнародні сертифікати.

Ксенія Сухаренко

Схожі новини