Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ пройшов тренінг для фітнес-тренерів

У ЗНУ пройшов тренінг для фітнес-тренерів

У ЗНУ пройшов тренінг для фітнес-тренерів
22.06.2016 10:48 Все Факультети Фізичного виховання Центр післядипломної освіти треніг фітнес факультет фізичного виховання кафедра олімпійського та професійного спорту

У Центрі післядипломної освіти Запорізького національного університету днями пройшов спеціалізований тренінг для фітнес-тренерів за темою "Методики функціонального тренінгу (TRX suspension Traning and Trigger Point Therapy) у традиційних програмах фітнесу та спортивній підготовці". Захід був розрахований на практикуючих фітнес-тренерів нашого міста та області. Спеціальним гостем тренінгу був Ярослав Сойніков сертифікований мастер-інструктур Міжнародної Академії Life Fitness, та мастер-тренер TRX, Trigger Point.

Співорганізатор проекту, викладач кафедри олімпійського та професійного спорту факультету фізичного виховання Борис Кокарев зазначив: «Сподіваюсь, що проведений тренінг не тільки розширить практичні навички вже діючих тренерів, а також підвищить їхню комунікацію у галузі фітнесу. Думаю, що на досягнутому ми не зупинимося і цей захід для Запорізького національного університету стане традиційним».
Нагадаємо, що в Центрі післядипломної освіти вже понад 7 років постійно діють курси «Тренер групових програм з фітнес-аеробіки».
Для подальшої інформації звертатись: тел: (061) 289-41-35, e-mail: 0612894135@ukr.net. м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 55а (6 навчальний корпус ЗНУ, ауд. 110)

Центр післядипломної освіти

Схожі новини