Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмени ЗНУ посіли шосте місце у Всеукраїнській універсіаді

Спортсмени ЗНУ посіли шосте місце у Всеукраїнській універсіаді

02.10.2007 14:05

У Всеукраїнській універсіаді Запорізький національний університет посів шосте місце серед 22 учасників у другій категорії (серед вищих навчальних закладів, у яких є факультет фізичного виховання).

Усього наші спортсмени набрали 3099 очок. Це – найкращий результат серед ВНЗ нашої області. Для прикладу, ЗНТУ виборов дев’яте місце (1237 очок) серед четвертої категорії ВНЗ (у яких немає власного факультету фізичного виховання), а ГУ«ЗІДМУ» - п’яте місце (697 очок) у останній, шостій, категорії.

Директор спортивного клубу університету Валерій Баранов так прокоментував результати універсіади:

- Можна відзначити гарні виступи наших команд з академічного веслування, дзюдо, аеробіки. Непогано себе показали студенти у плаванні, стрибках у воду та під час змагань із легкої атлетики. Вперше ми подали заявку на участь у Всеукраїнській універсіаді команди з туризму, яка посіла 8 місце серед 16-ти команд. Для дебюту, враховуючи високий рівень підготовки та досвідченість їхніх суперників, це непогано.

Порадувала гра команд з баскетболу та пляжного волейболу. Через певні накладки не була, на жаль, заявлена наша досить сильна команда з тхеквандо, а виступ волейбольної команди виявився не дуже вдалим.

Та, знаючи потенціал нашого університету, і, зокрема, факультету фізичного виховання, переконаний, що у наступному році ми виступимо краще. Так, серед останніх досягнень ЗНУ у цьому напрямку слід відзначити п’яте місце серед 32 команд у Чемпіонаті з легкої атлетики серед ВНЗ України. Перспективними для нас також є плавання та єдиноборства. Цього року до нашого університету вступили сильні спортсмени, тому, доклавши необхідних зусиль, ми обов’язково досягнемо успіху.

Таміла ТАРАСЕНКО